DP-Life
Стройка, высотки и счастливые дети: как выглядел ж/м Тополь в советское время…
В сети появились фото жилмассива Днепра Тополь в советское время. Снимки корреспондент «ДП» нашел в группе Типичный Тополь. Смотрите также: Моменты прошлого Днепра: как строили высотку на Тополе 40 лет назад (Фото). Новый мост, Яворницкого…
Не пропустите новости
Скоро в Днепре откроется бесплатный каток
Совсем скоро, 15 ноября, в центре Днепра на площади Героев Майдана откроется ледовый каток. Под открытым небом откроют ледовую арену общей площадью почти 2 тысячи квадратных метров. Вход будет бесплатным. За 40-минутный сеанс на катке…
Политика
Партия Тимошенко потратила 100 миллионов гривен на рекламу в Днепре и Украине
Всеукраинское объединение «Батькивщина» потратило на рекламу своего «Нового курса» около 100 млн. грн. Об этом корреспондент «ДП» узнал в пресс-службе Комитета избирателей Украины. В апреле-июне партия потратила на пропагандистскую деятельность 24,8 млн грн, а в июле-сентябре…
Не пропустите новости
В Днепре можно бесплатно взять хлеб: не сочтите за подачку
В Днепре на Левом берегу по инициативе местного жителя можно бесплатно взять хлеб. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал на Фэйсбук странице группы Райончик.     Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram. 
Не пропустите новости
Сегодня в Днепре нельзя грубить начальству, но можно заводить служебные романы
 Сегодня, 12 ноября, в календаре дат   Всемирный день борьбы с пневмонией День воздержания от грубости начальству День служебных романов День видимого дыхания на холоде День творческих осуществлений День Конституции Азербайджанской Республики Народный календарь 12…

100 учасників та новий зміст публічних просторів: У Дніпрі розпочався перший архітектурний фестиваль «Міста України»

1 неделя назад, 18:08

5 листопада у Дніпрі розпочався перший архітектурний фестиваль «Міста України». Захід відбувається з ініціативи міського голови Бориса Філатова за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця». Фестиваль зібрав близько 100 учасників. Це – професійні архітектори-урбаністи з різних міст України, фахівці зі Словаччини, Нідерландів, Німеччини, Словенії, Великої Британії, Польщі та інших країн, а також студенти галузевих закладів освіти. 
Головна подія фестивалю – воркшоп «Публічний простір», присвячений організації шести локацій у центральній частині Дніпра. Йдеться про сквер Івана Старова, бульвар на вулиці Княгині Ольги (від вул. Князя Ярослава Мудрого до проспекту Дмитра Яворницького), бульвар на вулиці Столярова (від вул. Січеславська Набережна до проспекту Д. Яворницького), площу Героїв Майдану, громадський простір навколо Оперного театру, бульвар на вулиці Гоголя (від проспекту Д. Яворницького до вулиці Чернишевського). Над наданням їм нового дихання працюватимуть 6 команд, до складу яких увійшли українські й закордонні фахівці зі сфери міського дизайну, архітектури та суміжних напрямів. Команди сформували шляхом жеребкування.
«Якщо говорити про бульвари, якими майже ніхто не ходить, або про центральний майдан, що зайнятий автостоянкою, то ми бачимо нагальні проблеми в організації публічного простору нашого міста. Ми хочемо надати нового змісту просторам, які наразі не такі затребувані, якими могли би бути. Разом ми зможемо створити правильну послідовність дій для того, щоб ці простори було грамотно організовані», – сказав заступник голови правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олексій Образцов.
До кінця тижня команди архітекторів мають запропонувати проектні рішення щодо цих локацій. Побачити результати їхньої роботи можна буде 10 листопада, під час захисту та обговорення проектів, яке відбудеться у Будинку архітектора (вул. Михайла Грушевського, 1).
Відкрили фестиваль члени Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України.
«Головна мета фестивалю – налагодження взаємодії міської влади, професійної спільноти та активних мешканців міста. Це потрібно для того, щоб якомога більш енергійно та плідно покращувати наше місто. Маємо надію, що у нас все вийде», – розповів начальник Головного архітектурно-планувального управління – головний архітектор міста Дмитро Волик.
Організаторами заходу є Дніпровська міська рада, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. Про деталі фестивалю та розклад заходів можна дізнатися на сторінці департаменту інноваційного розвитку мерії у мережі Facebook та на сайті Дніпровської міської ради dniprorada.gov.ua.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также