Ад, длинною в несколько месяцев: как советские воины обороняли Днепр (Видео). Новости Днепра
DP-Life
Ад, длинною в несколько месяцев: как советские воины обороняли Днепр (Видео)
Мемориальный комплекс «Безымянная высота» посвящен советским воинам, погибшим в боях с немецко-фашистскими захватчиками за город Днепр в августе 1941 года. Мемориал находится на улице Братьев Трофимовых 340. Сооружен комплекс «Безымянная высота» в Днепре в 1970 году. Об этом…
События
Райский уголок на берегу Днепра: как выглядит яхт-клуб «Сич» в осеннее время…
Яхт-клуб Сич на ж/м Победа-6 является одним из наиболее излюбленных красочных мест отдыха днепрян в любое время года. Фотокорреспондент «ДП» запечатлел, как выглядит яхт-клуб в красках осенней поры. Напомним, что ранее мы публиковали фоторепортаж осенней…
"Ощути комфорт движения": в Днепре предлагают удобно на машине добраться на работу. Новости Днепра
События
«Ощути комфорт движения»: в Днепре предлагают удобно на машине добраться на работу
В Таромском появилась добрая услуга — можно с комфортом на машине ездить на работу. Об этом корреспондент «ДП» узнала на Facebook странице Ростислава Щетинникова. «Ищу постоянных попутчиков. Маршрут движения и время обсудим индивидуально, чтобы всех устроило)…
В Днепре местный житель высадил желуди, чтобы возродить дубовые леса (Фото). Новости Днепра
События
В Днепре местный житель высадил желуди, чтобы возродить дубовые леса (Фото)
В Днепре местный житель на ж/м Ломовском высадил дубовые рощи. Он хочет возродить дубовые леса в нашем крае. Об этом корреспондент «ДП» узнала на Facebook странице Юрия Заверухи. «Сегодня с сыном начали обсаживать край ж/м…
Мощная челюсть: под Днепром злой пес терроризировал весь район и напал на 16 человек (Видео). Новости Днепра
События
Мощная челюсть: под Днепром злой пес терроризировал весь район и напал на…
В Павлограде исполнительная служба забрала у хозяев пса, который терроризировал весь район. Об этом корреспондент «ДП» узнала на «ПТРК». По словам жителей, стаффордширский терьер по кличке Джек покусал минимум 16 местных. Хозяйка квартиры долго не…

Адаптація учасників бойових дій України та переселенців до мирного життя: які можливості надає Дніпро

2 недели назад, 09:00

Адаптація учасників бойових дій на сході України та переселенців до мирного життя: які можливості надає Дніпро У Дніпрі з 2014 року діє муніципальна програма «Родина героя».
Вона передбачає підтримку учасників бойових дій на сході України, членів їхніх сімей, родин загиблих воїнів. Серед основних заходів програми – надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 100 тис. грн родинам полеглих військовослужбовців; оплата поховання (до 30 тис. гривень на одну особу); надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків особам з інвалідністю та сім’ям учасників бойових дій; виплата матеріальної допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів сім’ям учасників бойових дій, які загинули у результаті поранення, каліцтва чи контузії; допомога на оплату житлово-комунальних послуг родинам бійців; часткова грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування за власний рахунок, включно з реабілітацією осіб з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп, які брали участь бойових діях.
«Щодо святкових подій та пам’ятних дат, ми не забуваємо захисників та їхні сім’ї. Діти отримують подарунки на 1 вересня, День Святого Миколая, День захисту дітей.
До Дня захисника України та Дня Збройних сил України інваліди І, ІІ, ІІІ груп та сім’ї загиблих отримують матеріальну допомогу.
У річницю катастрофи Іл-76, трагедій у районі Дебальцевого та Іловайська раз на рік ми з обласною радою та обласною адміністрацією влаштовуємо панахиди на кладовищі», – розповіла заступник директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.
У Дніпрі також діє низка державних програм, у яких беруть участь управління соціального захисту населення міста. Завдяки їм ведеться облік ветеранів бойових дій на сході в єдиному державному автоматизованому реєстрі отримувачів пільг.
Крім матеріальної допомоги, колишні бійці одержують психологічну підтримку у санаторно-лікувальних закладах коштом держбюджету та мають можливість проходити професійну адаптацію.
«Ті учасники бойових дій, які хочуть підвищити свій професійний рівень чи набути нових навичок, мають прийти з документами до управління соцзахисту. Їх направляють до центрів зайнятості для проходження профорієнтації. Далі вони можуть отримати нові або покращити вже наявні професійні навички у тих закладах, які самі оберуть. Найактуальніше наразі – навчання на курсах водіїв», – зазначила начальник управління соціального захисту населення Соборної районної у місті Дніпрі ради Олена Кожемякіна.
Крім цього, наразі на обліку у Дніпрі перебуває 35 тис. внутрішньо переміщених осіб. Їм силами благодійних фондів та департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради надається психологічна, матеріальна, житлова та юридична допомога.
Наприклад, коштом Європейського Союзу відремонтовано гуртожиток на провулку Архітектурному, 2, який передано місту. У ньому наразі проживає 53 особи, які у зв’язку з бойовими діями вимушені були змінити місце мешкання.
«Якщо брати до уваги статистику, то Дніпропетровщина прийняла на себе майже весь тягар війни. Жодна інша територія країни не зазнала таких втрат, як наша. І ми можемо згадати, що перші загиблі і на Майдані, і в Маріуполі – дніпровці. У нас діє фактично головний воєнний шпиталь України. Дніпропетровщина залишається прифронтовим регіоном. На жаль, це сумна статистика», – підсумував голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также