DP-Life
Стройка, высотки и счастливые дети: как выглядел ж/м Тополь в советское время…
В сети появились фото жилмассива Днепра Тополь в советское время. Снимки корреспондент «ДП» нашел в группе Типичный Тополь. Смотрите также: Моменты прошлого Днепра: как строили высотку на Тополе 40 лет назад (Фото). Новый мост, Яворницкого…
Не пропустите новости
Скоро в Днепре откроется бесплатный каток
Совсем скоро, 15 ноября, в центре Днепра на площади Героев Майдана откроется ледовый каток. Под открытым небом откроют ледовую арену общей площадью почти 2 тысячи квадратных метров. Вход будет бесплатным. За 40-минутный сеанс на катке…
Политика
Партия Тимошенко потратила 100 миллионов гривен на рекламу в Днепре и Украине
Всеукраинское объединение «Батькивщина» потратило на рекламу своего «Нового курса» около 100 млн. грн. Об этом корреспондент «ДП» узнал в пресс-службе Комитета избирателей Украины. В апреле-июне партия потратила на пропагандистскую деятельность 24,8 млн грн, а в июле-сентябре…
Не пропустите новости
В Днепре можно бесплатно взять хлеб: не сочтите за подачку
В Днепре на Левом берегу по инициативе местного жителя можно бесплатно взять хлеб. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал на Фэйсбук странице группы Райончик.     Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram. 
Не пропустите новости
Сегодня в Днепре нельзя грубить начальству, но можно заводить служебные романы
 Сегодня, 12 ноября, в календаре дат   Всемирный день борьбы с пневмонией День воздержания от грубости начальству День служебных романов День видимого дыхания на холоде День творческих осуществлений День Конституции Азербайджанской Республики Народный календарь 12…

Архітектори з різних міст України та Європи зберуться у Дніпрі для створення ідей організації сучасних публічних просторів

2 недели назад, 16:33

5-10 листопада вперше у Дніпрі з ініціативи міського голови Бориса Філатова відбудеться архітектурний фестиваль «Міста України». Організаторами заходу є Дніпровська міська рада, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. Заходи фестивалю проводитимуться за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Культурна столиця».
«Мета фестивалю – сформувати професійну спільноту, яка могла б надавати якісні пропозиції з архітектурної зміни та благоустрою нашого міста. Однією з найважливіших подій фестивалю буде воркшоп, під час якого шість команд архітекторів України працюватимуть над пропозиціями щодо 6 майданчиків у центральних районах міста. Учасники запропонують своє бачення того, як можна організувати ці публічні простори якісно, сучасно та комфортно», – розповів голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников.
На фестиваль приїдуть близько 40 архітекторів з Дніпра, Одеси, Харкова, Києва, Вінниці, Тернополя. На захід запрошено також фахівців зі Словаччини, Нідерландів, Німеччини, Словенії та Великої Британії та інших країн.
«Для комфорту мешканців і гостей Дніпра, на наш погляд, необхідно переосмислити та адаптувати центральні вулиці й проспекти міста відповідно до сучасних потреб. Саме тому у заході братимуть участь спікери, лектори, консультанти з тих країн, де у питаннях формування громадського простору досягли найбільших успіхів», – зазначив начальник головного архітектурно-планувального управління – головний архітектор міста Дмитро Волик.
У програмі фестивалю, крім воркшопу на тему публічного простору та презентації його результатів, лекції від українських архітекторів-практиків, виставки «Дні Данії» і проектів архітекторів України «950х600», інсталяції, круглі столи, екскурсії та студентський воркшоп.
«Особливість фестивалю у тому, що це відкритий захід. Протягом тижня команди архітекторів готуватимуть свої пропозиції. У суботу відбуватиметься захист робіт у Будинку архітектора. Взяти участь у обговоренні проектів може кожен охочий. Тому запрошуємо всіх разом формувати майбутній зовнішній вигляд нашого міста», – закликав заступник голови правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олексій Образцов.
Про деталі фестивалю та розклад заходів можна дізнатися на сторінці департаменту інноваційного розвитку мерії у мережі Facebook https://www.facebook.com/innodnipro/posts/985947698260254 та на сайті Дніпровської міської ради dniprorada.gov.ua.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также