DP-Life
Стройка, высотки и счастливые дети: как выглядел ж/м Тополь в советское время…
В сети появились фото жилмассива Днепра Тополь в советское время. Снимки корреспондент «ДП» нашел в группе Типичный Тополь. Смотрите также: Моменты прошлого Днепра: как строили высотку на Тополе 40 лет назад (Фото). Новый мост, Яворницкого…
Не пропустите новости
Скоро в Днепре откроется бесплатный каток
Совсем скоро, 15 ноября, в центре Днепра на площади Героев Майдана откроется ледовый каток. Под открытым небом откроют ледовую арену общей площадью почти 2 тысячи квадратных метров. Вход будет бесплатным. За 40-минутный сеанс на катке…
Политика
Партия Тимошенко потратила 100 миллионов гривен на рекламу в Днепре и Украине
Всеукраинское объединение «Батькивщина» потратило на рекламу своего «Нового курса» около 100 млн. грн. Об этом корреспондент «ДП» узнал в пресс-службе Комитета избирателей Украины. В апреле-июне партия потратила на пропагандистскую деятельность 24,8 млн грн, а в июле-сентябре…
Не пропустите новости
В Днепре можно бесплатно взять хлеб: не сочтите за подачку
В Днепре на Левом берегу по инициативе местного жителя можно бесплатно взять хлеб. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал на Фэйсбук странице группы Райончик.     Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram. 
Не пропустите новости
Сегодня в Днепре нельзя грубить начальству, но можно заводить служебные романы
 Сегодня, 12 ноября, в календаре дат   Всемирный день борьбы с пневмонией День воздержания от грубости начальству День служебных романов День видимого дыхания на холоде День творческих осуществлений День Конституции Азербайджанской Республики Народный календарь 12…

На Тайвані мер Дніпра Борис Філатов обговорив із очільником міста Тайчжун перспективи міжмуніципального партнерства

1 неделя назад, 12:20

Міський голова Дніпра Борис Філатов, який перебуває з робочим візитом у країнах Східної Азії, зустрівся з очільником тайванського міста Тайчжун Чіа-Лун Ліном.

Сторони обговорили перспективи подальшого муніципального партнерства та домовилися зустрітися ще раз – у рамках наступної Міжнародної конференції мерів. Борис Філатов наголосив на важливості вивчення урбаністичного досвіду Тайчжуна. Наступного року для обговорення перспективних проектів до Дніпра також приїде східноазійська делегація.

Крім того, у Тайчжуні Борис Філатов взяв участь в урочистостях під час Міжнародної виставки урбаністичної флористики – Taichung World Flora Exposition. На ній дизайнери з різних країн світу представили приклади екзотичних садів і аквапонічних систем. Такі розробки є світовою тенденцією. У великих містах вони дають змогу створювати зелені зони на стінах чи парканах, а також вчать людей берегти природу. Чимало ідей використовують і для переосмислення паркових і постіндустріальних зон. Це має попит, адже такі території є в багатьох містах світу, не лише в Україні.

На Міжнародній виставці презентовані й проекти будівництва з переробленої вторинної сировини.

Представники мерії Дніпра відвідали також National Taichung Theater. Цей комплекс нині називають одним із культурних центрів світу.
Загалом особливість сучасної архітектури Тайчжуна – це смарт-технології проектування будівель, екологічність та енергоощадність споруд. Так, стіни National Taichung Theater мають спеціальні «повітряні дірки». Тут також застосовані особливі технології вентиляції, що враховують не лише на кількість відвідувачів, а й на час доби. Протипожежна система комплексу – це так званий водяний екран, що в рази зменшує небезпеку від полум’я.

Більшість простору будівлі орієнтована саме на відвідувачів – ходити тут можна будь-де. Виступити в оперній залі National Taichung Theater запросили й дніпровських співаків.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также