Борис Філатов про резонансні звільнення в мерії та кодекс чиновника: «Слід розуміти, що я можу бути безжальним»

Новости Днепра. Фото из открытых источников
Новости Днепра. Фото из открытых источников

Міський голова Дніпра Борис Філатов в ефірі 34 телеканалу прокоментував звільнення своєї заступниці Світлани Єпіфанцевої та розповів, яким буде кодекс муніципального службовця. Його в мерії хочуть ухвалити на квітневій сесії.

За словами очільника Дніпра, останньою краплею у ситуації з його екс-заступницею стали публічні висловлювання Світлани Єпіфанцевої щодо питань загальнонаціонального характеру.

"Моя позиція така: будь-який чиновник – державний чи муніципальний – не може коментувати питань, що стосуються внутрішньої та зовнішньої політики. У кожного може бути своя думка. Чиновник третього рангу не повинен публічно говорити про те, що українська мова – це погано або неправильно. Він може тримати це в собі, але навіщо провокувати дискусію, збурювати суспільство, сварити людей між собою?" – наголосив Борис Філатов в ефірі програми "Грані".

Своїм підлеглим мер Дніпра порадив більше працювати.

"Я можу бути безжальним. Я вже втомився пояснювати та вмовляти. Таке враження, що вони – наче вершники без голови. Та ми зробимо інакше. Я хочу, щоб на сесії у квітні ми проголосували кодекс муніципального службовця. І там буде про все, зокрема й про форму одягу", – додав Борис Філатов.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.