Борис Філатов звільнив із мерії двох однопартійців через непрозору роботу

Фото - прес-служба міськради Дніпра
Фото - прес-служба міськради Дніпра

У Дніпрі почали втілювати антикорупційний принцип «посадити трьох друзів», задекларований Лі Куан Ю, колишнім прем’єр-міністром Сінгапуру – держави з однією з найбільш розвинутих економік світу. Міський голова Борис Філатов звільнив директора гуманітарного департаменту Геннадія Глядчишина, лідера фракції "УКРОП" у міськраді та очільницю департаменту активів Катерину Бурю. Обоє колишніх чиновників – однопартійці міського голови.

Вони входять до фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та допомагали меру під час передвиборчих кампаній.

Причина такого рішення – відсутність реформування у підпорядкованих їм структурах та непрозорі закупівлі.

«Я ніколи не жартую й нічого ніколи не забуваю. Для мене немає недоторканних. Серед соратників і однопартійців – теж. І я не збираюся покривати нічиї оборудки. Нехай ця сумна історія стане хорошим уроком тим, хто за два роки так і не зрозумів ступеня моєї рішучості. Я втомився від порожніх розмов, відсутності реформування, непрозорих закупівель за завищеними цінами та дивних «сімейних» підрядів», – написав Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі.

Як відомо, кілька місяців тому Геннадій Глядчишин отримав від мера догану за неякісну роботу із системою закупівель ProZorro.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.