Дніпряни довіряють українському ТБ - результати опитування

Новини Дніпра. Фото з відкритих джерел
Новини Дніпра. Фото з відкритих джерел

Найбільше мешканці Дніпропетровщини довіряють телебаченню, соцмережам та інтернет-сайтам. Такі результати соціологічного опитування надає прес-служба телеканалу ІНТЕР. 

45% опитаних мешканців Дніпропетровської та інших областей в центрі країни довіряють українському телебаченню, 9% – західним, 8% – російським телеканалам. Такі дані 10 січня представила соціологічна група «Рейтинг» за результатами дослідження, проведеного наприкінці минулого року. 

На другому місці за рівнем довіри після українського ТБ у мешканців регіону – соціальні мережі Facebook, Twitter та Youtube (37%). Далі йдуть українські інтетнет-сайти (35%) та українські газети (27%).

Найбільше українському телебаченню довіряють люди у віці понад 51 рік (53% від усіх, хто довіряє ТБ). Інформації, яку подають інтернет-сайти, довіряють 57% респондентів у віці 18-35 років та 52% вікової групи 36-50 років.

Соціологічна група «Рейтинг» проводила опитування 23 листопада – 4 грудня 2017 року. Методом особистого інтерв‘ю було опитано 1200 респондентів. Похибка репрезентативності не перевищує 2,8%.

* У результатах дослідження Дніпропетровську область віднесено до південного регіону. Дані взяті як для півдня, але у тексті вказуємо, що це центральна частина України.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.