Громадські слухання та догана чиновниці: Борис Філатов ветував рішення виконкому про оплату в музичних школах

Новости Днепра. Фото из открытых источников
Новости Днепра. Фото из открытых источников

Міський голова Дніпра Борис Філатов наклав вето на рішення виконкому щодо зміни вартості навчання у дніпровських школах естетичного виховання. Це питання не розглядатимуть на завтрашній сесії міськради.

«Я скористався правом вето й не підписую сьогоднішнє рішення виконкому про оплату в музичних школах. Воно буде дезавуйоване. На завтрашню сесію це питання також не виноситиметься. У четвер профільна депутатська комісія з освіти на чолі з Наталією Демидовою починає розлогі громадські слухання з директорами шкіл і батьками», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі.

Очільник міста також повідомив, що директор гуманітарного департаменту міськради Ксенія Сушко отримала догану за відсутність комунікації з територіальною громадою.

Як відомо, ініціатива департаменту гуманітарної політики щодо зміни системи оплати за навчання у закладах естетичного виховання викликала хвилю чуток та непорозуміння у батьків.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.