Історія, сьогодення та плани на майбутнє: у дніпровській підземці курсуватиме вагон-музей

Новости Днепра
Новости Днепра

Третього травня у Дніпровському метрополітені відбулось урочисте відкриття вагона-музею. Він курсуватиме у складі потяга за звичним маршрутом, тож побувати в ньому зможе кожен пасажир.

"Колектив метро підготував сюрприз для усіх мешканців та гостей міста – вагон-музей. Під час поїздки пасажири зможуть ознайомитися з етапами розвитку Дніпровського метрополітену. У вагоні представлені фотографії, документи, плани щодо будівництва метрополітену у нашому місті. Вагон-музей курсуватиме постійно", – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Дніпра Ігор Маковцев.

"Метрополітен – це невід’ємна частина міста. Для популяризації метро та для того, щоб мешканці Дніпра краще знали історію цього виду транспорту й розуміли, які у міста плани щодо його будівництва, було вирішено зробити вагон-музей", – додав директор КП "Дніпровський метрополітен" Андрій Ліпьошкін.

Нагадаємо, що третього травня у Дніпровському метрополітені привітали 250-мільйонного пасажира. Ним стала 17-річна студентка коледжу транспортної інфраструктури у Дніпрі Юлія Рилова, яка отримала у подарунок проїзний квиток на метро на травень 2018 року.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.