Танок як спілкування: у Дніпрі розпочнеться другий сезон проекту соціальних танців "Крок уперед"

Новости Днепра
Новости Днепра

9 травня, о 20:00, на Фестивальному причалі в Дніпрі розпочнеться другий сезон проекту соціальних танців "Крок уперед".

Він діє в рамках програми Бориса Філатова "Культурна столиця". Соціальні танці – популярний у всьому світі напрям, який поєднує танок і спілкування. Такі танці ґрунтуються на активному контакті між людьми. Торік проект "Крок уперед" неабияк зацікавив мешканців міста.

У суботу, з 20:00 до 22:00, всі охочі зможуть приєднатися до майстер-класів з бачати – парного танцю домініканського походження, та реггетону – танцю, що виник в Панамі та Пуерто-Рико. Їх влаштовують танцювальні школи міста.

Майстер-класи з латиноамериканських танців проходитимуть кожної неділі впродовж усього літа з 20:00 до 22:00 на Фестивальному причалі.

Довідка. Більшість сучасних соціальних танців є імпровізаційними. Вони бувають парними та сольними. До найпоширеніших парних соціальних танців належать аргентинське танго, бачата, меренге, реггетон, сальса, бальбоа, хастл тощо.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.