Танок як спілкування: У Дніпрі розпочнеться другий сезон проекту соціальних танців "Крок уперед"

Новости Днепра. Фото из открытых источников
Новости Днепра. Фото из открытых источников

19 травня, о 20:00, на Фестивальному причалі в Дніпрі розпочнеться. Другий сезон проекту соціальних танців "Крок уперед".

Він діє в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Соціальні танці – популярний у всьому світі напрям, який поєднує танок і спілкування. Такі танці ґрунтуються на активному контакті між людьми.

Торік проект «Крок уперед» неабияк зацікавив мешканців міста. У суботу, з 20:00 до 22:00, всі охочі зможуть приєднатися до майстер-класів з бачати – парного танцю домініканського походження, та реггетону – танцю, що виник в Панамі та Пуерто-Рико.

Їх влаштовують танцювальні школи міста. Майстер-класи з латиноамериканських танців проходитимуть кожної неділі впродовж усього літа з 20:00 до 22:00 на Фестивальному причалі. Довідка. Більшість сучасних соціальних танців є імпровізаційними. Вони бувають парними та сольними.

До найпоширеніших парних соціальних танців належать аргентинське танго, бачата, меренге, реггетон, сальса, бальбоа, хастл тощо.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.