Украина согласилась на большой обмен: 87 военнопленных обменяют на 309 боевиков

Ирина Геращенко
Ирина Геращенко

Украинская сторона готова на обмен пленными с боевиками. Об этом написала член гуманитарной подгруппы Трехсторонней контактной группы по урегулированию конфликта на Донбассе - первый заместитель председателя ВР Ирина Геращенко в Facebook. 

"Мінськ. Гуманітарна підгрупа...

...В присутності ОБСЄ підтвердили передану днями пропозицію щодо негайного звільнення заручників, ми вимагаємо звільнити 87 українців , чиє місцезнаходження нами встановлене.

Українська сторона в рамках компромісу готова звільнити 309 осіб, аби тільки витягти наших.

Важливо, що ОРДЛО вже не заперечує утримання 87 українців зі списку 144, ми важко знаходимо інформацію про кожного й боремося за їх включення в списки.

Також ми чітко стоїмо на позиції, що зі списку вимог ОРДЛО мають бути виключені всі ті, хто не має жодного відношення до війни на Донбасі. Чекаємо відповіді на наші офіційні компромісні пропозиції, які повністю базуються на мінських угодах.

Камінь спотикання: це вимога звільнити криміналітет і терористів, що не підпадають під дії мінських угод, тому це неприйнятно..." - написала Геращенко.

Также первый зампредседателя украинского парламента сообщила, что украинским пленным уже были переданы письма и посылки от их семей на окупированные территории. 


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.