Весняний сюрприз від мера: 8 березня у Дніпрі всім жінкам дарували квіти

Новости Днепра
Новости Днепра

У Дніпрі з нагоди 8 Березня жінкам просто на вулиці дарували квіти. Акцію влаштували з ініціативи міського голови Бориса Філатова. Палатки з квітами та листівками розмістили у різних районах міста. Загалом у святковий день для жінок підготували близько 10 тисяч букетів тюльпанів.

«Це ініціатива нашого мера Бориса Філатова. У святковий день ми вітаємо всіх жінок. Вони дарують нам свої прекрасні посмішки, а ми їм – квіти», – розповів один із координаторів акції Єгор.

Мешканкам Дніпра такий сюрприз від мера припав до душі.

«Молодець мер, подбав про жінок. Я вперше бачу, щоб так роздавали квіти усім безкоштовно», – каже пані Зоя.

Гостя з Києва пані Ольга приємно вражена тим, що просто на вулиці від мера вітають жінок та дівчат зі святом.

«Дві години тому приїхали з колегою до Дніпра у справах. Ми гуляли алеєю Небесної сотні, а нам молоді хлопці подарували чудові букети тюльпанів і привітали з 8 Березня від вашого мера Бориса Філатова. Гарна акція, не бачила такого в жодному іншому місті. Одразу піднявся настрій і стало тепліше на душі», – зазначила жінка.

Пані Ніна якраз ішла привітати свою сестру зі святом і сама отримала неочікуваний подарунок.

«Гарний хлопець вручив квіти і передав вітання від Бориса Філатова. Вражена такою увагою від нашого очільника! Дякую за такі приємні емоції», – наголосила вона.

Усі, хто отримав квіткові привітання від мера, переконують: такі несподіванки якнайкраще підіймають настрій у прохолодний весняний день.

«Приємно, що приділяють увагу, влаштовують нам свято. Настрій піднявся одразу», – каже пані Галина.


Уважаемые посетители - давайте ВМЕСТЕ сделаем сайт лучше!

Нашли ошибку или опечатку в тексте - помечайте её и жмите Ctrl+Enter. Сообщение об ошибке тут же увидит автор статьи и оперативно сможет ее исправить.