DP-Life
Стройка, высотки и счастливые дети: как выглядел ж/м Тополь в советское время…
В сети появились фото жилмассива Днепра Тополь в советское время. Снимки корреспондент «ДП» нашел в группе Типичный Тополь. Смотрите также: Моменты прошлого Днепра: как строили высотку на Тополе 40 лет назад (Фото). Новый мост, Яворницкого…
Не пропустите новости
Скоро в Днепре откроется бесплатный каток
Совсем скоро, 15 ноября, в центре Днепра на площади Героев Майдана откроется ледовый каток. Под открытым небом откроют ледовую арену общей площадью почти 2 тысячи квадратных метров. Вход будет бесплатным. За 40-минутный сеанс на катке…
Политика
Партия Тимошенко потратила 100 миллионов гривен на рекламу в Днепре и Украине
Всеукраинское объединение «Батькивщина» потратило на рекламу своего «Нового курса» около 100 млн. грн. Об этом корреспондент «ДП» узнал в пресс-службе Комитета избирателей Украины. В апреле-июне партия потратила на пропагандистскую деятельность 24,8 млн грн, а в июле-сентябре…
Не пропустите новости
В Днепре можно бесплатно взять хлеб: не сочтите за подачку
В Днепре на Левом берегу по инициативе местного жителя можно бесплатно взять хлеб. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал на Фэйсбук странице группы Райончик.     Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook. Подписывайтесь на наш канал в Telegram. 
Не пропустите новости
Сегодня в Днепре нельзя грубить начальству, но можно заводить служебные романы
 Сегодня, 12 ноября, в календаре дат   Всемирный день борьбы с пневмонией День воздержания от грубости начальству День служебных романов День видимого дыхания на холоде День творческих осуществлений День Конституции Азербайджанской Республики Народный календарь 12…

Сучасна лінія роздачі та контроль якості продуктів: у Дніпрі показали, як працює нова система харчування у школах

6 дней назад, 18:27

В усіх школах та дитячих садочках Дніпра працює система харчування дітей за принципом аутсорсингу. У закладах загальної середньої освіти вона діє вже два роки. Продукти харчування закуповують не заклади, а компанія, що виграла тендер. Вона ж доставляє харчі у школи, а вже там з них готують страви дітям.

 У школі № 21, крім звичайної їдальні, з вересня цього року працює ще й буфет із сучасною шведською лінією роздачі. Її встановила компанія, що організовує харчування, – ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

 За словами директорки школи Антоніни Змієнко, оновлена система харчування подобається не лише школярам, що найголовніше, а й батькам. Будь-яка мама чи тато можуть прийти до шкільної їдальні або буфету й продегустувати ту чи іншу страву, чи подивитися на порції.

 «Як і раніше, у їдальні годуємо дітей згідно із затвердженим двотижневим меню. Крім того, школярі мають можливість харчуватися у буфеті з вільним доступом до продукції. Страви різноманітні, а головне – продукти, з яких готуємо, завжди якісні та свіжі. Всі харчі нам завозить компанія своєчасно. Я як керівник закладу та батьки учнів усім задоволені», – сказала директор школи № 21.

 

 Одинадцятикласнику Максиму Штепі нова система харчування також до смаку. Юнаку подобається обідати у буфеті, де страви гарно видно.

 «Якщо раніше харчування було, як у звичайній їдальні, то зараз – зовсім інакше. Передусім змінився асортимент. З’явився великий вибір м’ясних страв, гарнірів, салатів, булочок», – розповів хлопець.

 Зі свого боку заступник директора ТОВ «Контракт Продрезерв 5» Тетяна Пономарчук наголосила: за якістю харчів, які доставляють до шкіл і дитсадків, – суворий контроль. На складах продукти, що швидко псуються, не зберігаються.

 «Технологи, ревізори підприємства відстежують якість харчів, які привозимо до шкіл, дитсадків. Якщо для 1-4-х класів маємо затверджене меню, то для 5-11-х пропонуємо електронне анкетування, під час якого батьки, керівництво школи можуть обрати страви із запропонованого переліку. Такий підхід усіх влаштовує», – сказала представниця компанії.

 Водночас директор з логістики ТОВ «Контракт Продрезерв 5» Дмитро Зеленський додав, що на складах підприємства зберігаються продукти, що нешвидко псуються, – максимум двотижневий запас. Овочі тримають у приміщенні з вентиляцією.

«Оперативний запас того чи іншого виду продукту, що швидко псується, зберігається у морозильних камерах. Наприклад, у разі зміни чисельності дітей, коли необхідно швидко доставити продукт. Усі харчі, які закуповуємо, мають супроводжувальні документи – сертифікати якості, декларації від виробника», – сказав Дмитро Зеленський.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также