70% дніпрян задоволені роботою комунального електротранспорту – соцопитування

Анатолий Пархоменко

70% мешканців Дніпра високо оцінюють роботу комунального електротранспорту, а 57% у цілому задоволені життям у місті. Про це свідчать дані опитування, яке провела громадська організація «Спілка виборців міста Дніпра». 
«Одне із запитань, на яке відповідали респонденти, – «Як Ви вважаєте, в цілому справи у місті йдуть у правильному чи неправильному напрямку?». 52% вважають, що у правильному, 36% обрали варіант «у неправильному», 12% – «важко відповісти». Проте варто зазначити, що респонденти, які обрали другий варіант, уточнювали, що нарікання стосуються не так вектора розвитку Дніпра, як темпів упровадження запропонованих змін. Ми бачимо, що більшість ініціатив міської влади дніпряни підтримують та оцінюють позитивно, однак містяни хотіли б більш швидкої реалізації всього запланованого», – зазначив член ГО «Спілка виборців міста Дніпра», доктор політичних наук Олексій Третяк 30 жовтня, презентуючи результати дослідження.
Крім цього, дніпряни високо оцінили якість роботи комунального електротранспорту. Так, 70% респондентів поставили оцінку «добре» або «середньо».
«Вуличне освітлення на «добре» та «середньо» оцінили 69% респондентів, функціонування комунальних закладів освіти – 72%, збір та вивезення сміття – 73%, водопостачання та водовідведення – 76%, стан парків, скверів та зелених зон – 80%, роботу приватних перевізників – 70%», – додав Олексій Третяк.
Респондентам також пропонували оцінити за 10-бальною шкалою зручність Дніпра для різних категорій мешканців.
«Найвищий бал місто Дніпро отримало в категорії зручності для пасажирів громадського транспорту – 6,3. Тут респонденти зазначали можливість дістатися у різні частини міста. Для автомобілістів – 5,7, для пішоходів – 5,4, для велосипедистів – 4,2, для батьків з дитячими візочками – 3,8, для людей з інвалідністю – 3,5. Ми бачимо, що є певні проблемні моменти для людей з обмеженими можливостями та батьків з маленькими дітьми», – зазначила голова ГО «Спілка виборців міста Дніпра», кандидат соціологічних наук Надія Міхно.
Також 59% містян відповіли, що вони пишаються Дніпром. Серед причин для гордості респонденти назвали можливість самореалізації, збереження культури та традицій країни й регіону, привабливість міста для інвесторів.
Опитування було проведене 26-28 жовтня методом особистого інтерв’ю (face-to-face). Генеральною сукупністю дослідження виступають мешканці м. Дніпра у віці від 18 років та старші (800 тис. осіб). Загальний обсяг вибірки – 1 тис. респондентів.
Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также