DP-Life
ЦУМ, парк Глобы и памятник Ленину: бурная жизнь Днепра в 1992 году…
В сети появилась видеохроника жизни известных мест Днепра в 1992 году. Запись корреспондент «ДП» нашел на странице Это Днепр, детка. На видео можно заметить ЦУМ, памятники Ленину и Петровскому, парк Глобы, Дом торговли на левом…
Происшествия
Героин и опий в «закладках»: в Кривом Роге спецназ накрыл банду наркоторговцев…
В Кривом Роге спецназ накрыл группу наркоторговцев, которые продавали героин и опий. Об этом корреспондент «ДП» узнал в ГУНП в Днепропетровской области. Полиция разоблачила группу наркоторговцев, которая  путем закладок сбывали героин и опий. В ходе…
События
Что приготовить на ужин на скорую руку: советы бывалых днепрян
У каждой хозяйки, когда она приходит домой, часто возникает вопрос, что приготовить на ужин. Предлагаем вам несколько простых вариантов простых блюд, которые не заберут много времени.  Картофель с сюрпризом в духовке Идея настолько оригинальная и…
DP-Life
В Днепре легендарная Людмила Вершинина восстанавливается после серьёзной операции
В Днепре после тяжелой травмы бедра ставят на ноги легендарную 91-летнюю артистку Людмилу Вершинину. Об этом корреспондент «ДП» узнал на странице главврача больницы Мечникова Сергея Рыженко. «Их истинная человеческая любовь. Большие залы театров. Ей аплодировали только стоя.…
Не пропустите новости
Скандал с угрозами в ботсаду Днепра: не всё вокруг колхозное (Фото)
В Днепре в ботсаду ДНУ возник жуткий скандал с угрозами от дамы. Женщина возмущалась по поводу того, что вход в ботсад платный. По её словам, платить 15 гривен за билет со взрослого, а с ребенка…

Адаптація учасників бойових дій України та переселенців до мирного життя: які можливості надає Дніпро

4 месяца назад, 09:00

Адаптація учасників бойових дій на сході України та переселенців до мирного життя: які можливості надає Дніпро У Дніпрі з 2014 року діє муніципальна програма «Родина героя».
Вона передбачає підтримку учасників бойових дій на сході України, членів їхніх сімей, родин загиблих воїнів. Серед основних заходів програми – надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 100 тис. грн родинам полеглих військовослужбовців; оплата поховання (до 30 тис. гривень на одну особу); надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків особам з інвалідністю та сім’ям учасників бойових дій; виплата матеріальної допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів сім’ям учасників бойових дій, які загинули у результаті поранення, каліцтва чи контузії; допомога на оплату житлово-комунальних послуг родинам бійців; часткова грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування за власний рахунок, включно з реабілітацією осіб з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп, які брали участь бойових діях.
«Щодо святкових подій та пам’ятних дат, ми не забуваємо захисників та їхні сім’ї. Діти отримують подарунки на 1 вересня, День Святого Миколая, День захисту дітей.
До Дня захисника України та Дня Збройних сил України інваліди І, ІІ, ІІІ груп та сім’ї загиблих отримують матеріальну допомогу.
У річницю катастрофи Іл-76, трагедій у районі Дебальцевого та Іловайська раз на рік ми з обласною радою та обласною адміністрацією влаштовуємо панахиди на кладовищі», – розповіла заступник директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.
У Дніпрі також діє низка державних програм, у яких беруть участь управління соціального захисту населення міста. Завдяки їм ведеться облік ветеранів бойових дій на сході в єдиному державному автоматизованому реєстрі отримувачів пільг.
Крім матеріальної допомоги, колишні бійці одержують психологічну підтримку у санаторно-лікувальних закладах коштом держбюджету та мають можливість проходити професійну адаптацію.
«Ті учасники бойових дій, які хочуть підвищити свій професійний рівень чи набути нових навичок, мають прийти з документами до управління соцзахисту. Їх направляють до центрів зайнятості для проходження профорієнтації. Далі вони можуть отримати нові або покращити вже наявні професійні навички у тих закладах, які самі оберуть. Найактуальніше наразі – навчання на курсах водіїв», – зазначила начальник управління соціального захисту населення Соборної районної у місті Дніпрі ради Олена Кожемякіна.
Крім цього, наразі на обліку у Дніпрі перебуває 35 тис. внутрішньо переміщених осіб. Їм силами благодійних фондів та департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради надається психологічна, матеріальна, житлова та юридична допомога.
Наприклад, коштом Європейського Союзу відремонтовано гуртожиток на провулку Архітектурному, 2, який передано місту. У ньому наразі проживає 53 особи, які у зв’язку з бойовими діями вимушені були змінити місце мешкання.
«Якщо брати до уваги статистику, то Дніпропетровщина прийняла на себе майже весь тягар війни. Жодна інша територія країни не зазнала таких втрат, як наша. І ми можемо згадати, що перші загиблі і на Майдані, і в Маріуполі – дніпровці. У нас діє фактично головний воєнний шпиталь України. Дніпропетровщина залишається прифронтовим регіоном. На жаль, це сумна статистика», – підсумував голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также