Борис Філатов привітав спортсменів Університету третього віку з гідним виступом на Міжнародній сеньйоріаді

Мария Козкина

Міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі спортсменами збірної Університету третього віку (УТВ) – соціального проекту, який за підтримки мера вийшов на новий якісний рівень. Нещодавно команда посіла друге місце на Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я».

«Коли приходять такі ініціативні люди, котрі прагнуть до нових обріїв, – це чудово. Той високий результат, якого вам вдалося досягти, вкотре підтверджує успіх нашого проекту «Університет третього віку». Тож мерія готова виділяти на це кошти, щоб і надалі розвивати університет», – зазначив Борис Філатов 11 вересня, під час нагородження спортсменів збірної УТВ.


На Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади за першість змагалися 15 команд з восьми міст України, Польщі, Словаччини та Литви.

Дніпровська збірна – це двадцятеро бабусь і дідусів віком від 55 років. Усі вони – колишні спортсмени та ветерани спорту. Під час сеньйоріади їм необхідно було показати вправність, зокрема, у різних естафетах та інтелектуальних іграх. Найстарший учасник команди – 82-річний спортсмен Володимир Ланський.

Він виборов перше місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Чоловік показав найкращий результат у п’яти залікових пострілах з десятиметрової відстані.

Пан Володимир переконує: головне – завжди підтримувати форму. Тож, на його думку, проект «Університет третього віку» – саме те, що необхідно пенсіонерам.

«У мене була відповідна підготовка. Тому все пройшло вдало. Хоч мій профіль – це більше сучасне п’ятиборство, з гвинтівкою було також просто.

Зараз в університеті в мене поки одна дисципліна – здоровий спосіб життя. До ветеранського спорту у мене була перерва 36 років. Увесь цей час я тримав себе у формі. Я переконаний: рух необхідний щодня», – розповів Володимир Ланський.

Загалом особисті досягнення дніпровських атлетів елегантного віку – 11 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі.
Зазначимо, що нині в університеті зареєстровано понад 5,3 тис. слухачів. Лекційний семестр тут стартує 14 вересня.

Водночас практичні заняття з комп’ютерної грамоти, іноземних мов і рукоділля – цілорічні.
Слухачі університету також можуть безкоштовно відвідувати театральні вистави та музичні концерти. Також декілька місяців тому слухачі університету встановили танцювальний рекорд – наймасштабніше досягнення серед людей елегантного віку.

Реєстрація на навчання в Університеті третього віку триває.

Більше про проект можна дізнатися на сторінці в соцмержі: www.facebook.com/UTVdp або за телефоном: 778 03 44.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также