Борис Філатов про будівництво нового аеропорту у Дніпрі: Питання зрушило з мертвої точки завдяки політичній волі президента Петра Порошенка

Лилия Козишкурт

Дніпро отримає новий ефективний аеропорт. Про це під час брифінгу за результатами зустрічі з президентом України Петром Порошенком заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Мер наголосив: у питанні будівництва повітряних воріт у Дніпрі головною є політична воля глави держави.

«Щодо будівництва аеропорту у Дніпрі. Актуальність цього питання очевидна. Була написана петиція, була й підтримка бізнесових асоціацій. Тож дякую всім, хто долучився до цієї історії та пробив так звану інформаційну блокаду», – зазначив Борис Філатов 22 листопада.

Рішення, узгоджені під час зустрічі з президентом Петром Порошенком, Борис Філатов назвав доленосними. За словами очільника Дніпра, нині експерти розглядають три варіанти місця під нове летовище. Серед них – селище Солоне, наявний аеропорт у Дніпрі та територія летовища у Кам’янці. Борис Філатов зауважив, що кожен варіант має свої переваги.

Зокрема, це стосується погодних умов, протяжності злітних смуг і обсягів пасажиропотоку. Остаточне рішення буде ухвалене після розлогих консультацій з фахівцями. Очікується, що це станеться до кінця року.

Водночас, у проект державного бюджету на 2019 рік, який сьогодні розглядає парламент, на прохання президента Петра Порошенка закладено окрему програму щодо будівництва сучасного міжнародного аеропорту у Дніпропетровській області. На перший етап робіт планують виділити 200 млн грн.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также