В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
События
В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки нужно подписаться на канал «ДП», где вы…
Ученые назвали самую опасную группу крови
События
Ученые назвали самую опасную группу крови
Ученые из Гарвардского университета выяснили, какая группа крови является самой опасной. К счастью, она самая редкая. Наиболее неудачной признана четвертая группа крови с отрицательным резусом. С таким сочетанием в мире проживает около 8% людей. Обладатели…
В Днепре 20-летний курсант поймал вора голыми руками
События
В Днепре 20-летний курсант поймал вора голыми руками
В Днепре 20-летний курсант, став случайным свидетелем кражи, не растерялся и задержал вора. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал в Фейсбук-группе «Днепр оперативный». Зовут курсанта Юрий Тополянский. Он учится на четвертом курсе Университета Внутренних дел.…
В Днепре кошки захватили санэпидемстанцию
События
В Днепре кошки захватили санэпидемстанцию
В Днепре кошки захватили санэпидемстанцию. На территории учреждения их около 25. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал в Фейсбук-группе «КОВЧЕГ Общество Защиты Животных (Днепр)». Все началось с того, что мужчина, который живет по соседству, завел…
Знаки зодиака, которые страшно разбогатеют в ноябре
DP-Life
Знаки зодиака, которые страшно разбогатеют в ноябре
Звезды сильно влияют на личность человека и его судьбу. В ноябре небесные тела будут благосклонны ко всем знакам зодиака, но некоторым особенно повезет. Известный астролог Василиса Володина рассказала, каким знакам зодиака улыбнется фортуна в ноябре.…

Борис Філатов закликав містян берегти новий сквер на житломасиві Західний

Анатолий Пархоменко
1 месяц назад, 17:42

Новий сквер на житломасиві Західний розташований від вул. Данили Галицького до вул. Ближньої. Раніше тут був захаращений осередок із стихійною торгівлею. Нині його перетворили на першу для понад 20 тис. мешканців житломасиву зону відпочинку, де можуть проводити дозвілля містяни різного віку.
«Прекрасна, радісна подія. Це – не відкриття. Ми відійшли від формату з перерізуванням стрічок. Просто прийшли, подивилися, послухали про проблеми. Найперша – вандалізм. Тож хотілося б, щоб мешканці житломасиву також допомагали стежити за порядком, адже це – власність людей», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час відвідин скверу 20 вересня.
За благоустрій території розміром у 15 тисяч квадратних метрів взялися минулої осені. Усе зроблено коштом обласного бюджету. Мер Борис Філатов підкреслив: така робота між містом і областю, що йде на благо людей, заслуговує найвищої оцінки. Очільник Дніпра подякував депутату обласної ради Владленові Тимошенку і додав: місто і надалі готове співпрацювати з областю на умовах співфінансування.
«До мене звернулися мешканці житлового масиву, благодійний фонд «Західний», Новокодацька районна рада – з проханнями та пропозицією впорядкувати це місце. У мешканців житломасиву не було простору для відпочинку та дозвілля», – повідомив пан Тимошенко.
Проєкт скверу розробляли та обговорювали разом із активними мешканцями житломасиву Західний.
Тут зробили освітлення, тротуарні доріжки, встановили фонтан, що підсвічується, обладнали стадіон, де можна займатися баскетболом, футболом і волейболом. Тут також є майданчики для воркауту, вуличні тренажери, дитяче містечко, ролердром, лавочки та альтанка.
Місцева мешканка Людмила Чуприна радіє, що нарешті на житломасиві з‘явилося місце для прогулянок:
«Раніше тут було захаращено, а зараз зробили гарно все. Ми із 1967 року тут живемо. Такої краси у нас ніколи не було. Ми раді, що на наш Західний теж звернули увагу».
Відпочинкову зону передадуть на баланс міста. Далі нею опікуватиметься департамент парків і рекреацій. Очікується також, що сквер під’єднають до «Безпечного міста» та встановлять камери.
Також  продовжать реконструкцію парку Писаржевського. Першим етапом зроблять основну частину – центральну і прилеглі алеї. Крім цього, мерія Дніпра залучила фахівців, котрі шукають шляхи вирішення питання занедбаної водойми у парку Глоби, а також проблем парку Шевченка.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также