Самые наглые Знаки Зодиака, наглее не бывает: ТОП- 4
DP-Life
Самые наглые Знаки Зодиака, наглее не бывает: ТОП- 4
Говорят, что наглость — второе счастье, но так ли это? Иногда сверхнаглость раздражает, иногда помогает добиться успеха и поставленных целей. Астрологи утверждают, что то, насколько вы наглый человек, зависит от знака зодиака, под которым вы…
16 сентября в Днепре отключат свет: полный список адресов
Не пропустите новости
16 сентября в Днепре отключат свет: полный список адресов
Завтра, 16 сентября,  в Днепре в связи с капитальным ремонтом и техническим обслуживанием контактных сетей отключат электроснабжение. Временно без электричества останутся жители в трех районах Днепра. Об этом сообщили в пресс-службе ДТЭК «Днепровские электросети». ЧЕЧЕЛОВСКИЙ РАЙОН:…
День рождения: что запрещено делать в этот день, приметы и суеверия
DP-Life
День рождения: что запрещено делать в этот день, приметы и суеверия
День рождения — волшебный праздник. В этот день все для вас. Его нужно проводить ярко, весело, в хорошем настроении. Однако есть ряд вещей, которые в этот праздник, согласно приметам, делать запрещено. Об этом пишет u-f.ru. Нельзя заранее отмечать день…
В Украине появится 5G: у Зеленского рассказали, когда запустят
Не пропустите новости
В Украине появится 5G: у Зеленского рассказали, когда запустят
Новое правительство за ближайшие три года планирует полностью покрыть Украину скоростным интернетом. Через год-два это будет 3G/4G, а дальше в планах и 5G. Об этом сказал вице-премьер-министр цифровой трансформации Украины Михаил Федоров в cубботу, 14 сентября, на…
В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
Не пропустите новости
В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки нужно подписаться на канал «ДП», где вы…

Громадянському суспільству в Україні необхідно об’єднатися для виконання спільних завдань, — експерт

4 недели назад, 15:47

Громадянське суспільство в Україні після 2014 року почало бурхливо розвиватися. За словами голови правління «Комітету виборців України» Станіслава Жолудєва, це у тому числі пов’язано із війною на сході країни, захистом прав людей, які від неї постраждали. У цей період з’являються нові напрями розвитку громадських організацій, зокрема у гендерному, соціальному захисті тощо. Водночас поступово громадські активісти почали йти до політики, державної служби або взагалі виїхали з країни. І нині у цьому питанні спостерігається певна деградація.

«Останнім часом громадянське суспільство зменшує активність. Воно дещо неконсолідоване. Наприклад, та чи інша громадська організація або спілка, вони так і залишаються працювати на власному вузькому полі без живої взаємодії з іншими організаціями. Це є проблемою. Крім цього залишається низький рівень професіоналізму громадських організацій. Або це так звані кишенькові організації, які працюють не на інтереси суспільства, а олігархічних груп. Або ті, що існують уже достатньо давно, але рівень їхньої компетенції є недостатньо високим, щоб нормально функціонувати, доносити об’єктивні потреби, думки суспільства», — розповів під час пресконференції, яку приурочили до Дня Незалежності, Станіслав Жолудєв.

При цьому він додав, що із позитивного у розвитку громадянського суспільства в Україні за останні роки – це те, що політикам не вдалося схилити його на свій бік.

«Громадянське суспільство зберіглося і залишилось більш-менш об’єктивним, і це справді радує. Загалом громадянському суспільству в Україні необхідно об’єднатися для виконання спільних завдань», — наголосив голова правління «Комітету виборців України».

Зі свого боку голова громадської ради при Дніпровській міськраді Лілія Богачева зазначила, — у Дніпрі місцева влада дослухається до людей і враховує їх думки.

«Показовим є те, що, наприклад, ремонтні роботи або будь-які реконструкції у місті проводяться системно і комплексно, хоч це може зайняти певний період часу, а не «показово». Наприклад, якщо потрібно замінити застарілі комунікації під асфальтом, то спочатку виконується це, а не зовнішні роботи. Ми, громадськість, постійно наполягаємо на такому підході. Інший показовий приклад, коли торік стало питання про підняття оплати за навчання у музичних школах. Були обговорення за участю батьків, громадськості, зокрема нашої громадської ради. Врешті, влада міста нас почула, і оплата встановлена на тому рівні, який задовольнив усіх», — сказала Лілія Богачева.

При цьому вона додала: проблемою залишається, чи може громадськість правильно донести ту чи іншу проблему до органів влади.

 «Досить часто у різних громадських організаціях, коли вони звертаються до влади з вирішенням тієї чи іншої проблеми, відсутні об’єктивна оцінка, аналіз, обґрунтування проблемної ситуації», — підкреслила голова громадської ради при Дніпровській міськраді.

Довідка. У Дніпрі зареєстровано понад 2,5 тис. громадських організацій.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также