В Украине исчезнет шампанское: как теперь отмечать Новый год
События
В Украине исчезнет шампанское: как теперь отмечать Новый год
В Украине исчезнет шампанское. В октябре этого года был принят законопроект о совершенствовании правовой защиты географических указаний. Документ запрещает использовать название «шампанское» для напитков, произведенных не во Франции, передает znaj. По всему миру «шампанское», которое производится…
На Днепропетровщине целый город отказался от отопления
События
На Днепропетровщине целый город отказался от отопления
В Каменском Днепропетровской области переходит на электроотопление. ДТЭК Днепровские электросети продолжает модернизацию сетей в Южном районе Каменского. Энергетики работают в круглосуточном режиме, чтобы обеспечить переход на электроотопление 4710 квартир многоэтажек Соцгорода и «БАМа» и их…
В Днепре аварийное отключение воды: адреса
События
В Днепре аварийное отключение воды: адреса
В Днепре сегодня, 16 декабря, отключат воду в связи с проведением аварийных работ на внутридомовых сетях по ул.Понамарчука,1. Водоснабжение будет приостановлено по следующим адресам: Понамарчука Дежнева Яровая Фабрициуса Радиальная Водоснабжение будет восстановлено в течение дня.…
В Днепре объявили войну наркоторговцам (Фото)
События
В Днепре объявили войну наркоторговцам (Фото)
В Днепре жители Левого берега провели очередной рейд по закрашиванию нарко-рекламы на зданиях. Об этом журналист ДП узнал на Фейсбук странице Райончик. На этой неделе активизировался очередной «художник». За несколько ночей нанес более 80 надписей……
В Кривом Роге в одном из подъездов нашли новорожденного младенца
Происшествия
В Кривом Роге в одном из подъездов нашли новорожденного младенца
В Кривом Роге местная жительница обнаружила младенца в подъезде дома. Малышка была укутана в женские вещи. Об этом журналист ДП узнал на сайте 0564.ua. Как сообщил очевидец происшествия инцидент произошел вчера, 15 декабря, в Металлургическом…

«Я розраховую на вашу допомогу», — нардеп Максим Курячий звернувся до дніпрян

Богдан Песчанский
5 месяцев назад, 16:24

"Я розраховую на вашу допомогу", - нардеп Максим Курячий звернувся до дніпрян. Новости Днепра

Шановні мешканці Чечелівського та Амур-Нижньодніпровського районів!

21 липня на дострокових виборах до парламенту ви зробите вибір за того, хто представлятиме ваші  інтереси у Верховній Раді України.

Я йду на вибори без партійної символіки, самовисуванцем, представником Дніпра, щоб реалізувати на практиці ті зміни, які зроблять комфортними наші житлові мікрорайони, допоможуть людям захистити їхні інтереси й права, зроблять наше місто більш затишним, а Україні нададуть можливість стати справжньою європейською державою, а не вважатися такою.

За декілька років, що минули, мені, як вашому представникові у парламенті, вдалося ухвалити одну найважливішу з реформ – децентралізацію, завдяки якій бюджет міста зріс у багато разів. Це дозволяє ремонтувати дороги,  внутрішньоквартальні проїзди, школи, дитячі садки, замінювати вікна у будинках, ремонтувати інженерні мережі, оздоблювати зони сімейного відпочинку, проектувати нові інфраструктурні об’єкти у Дніпрі. Усі ці роботи продовжуватимуться і у майбутньому.

"Я розраховую на вашу допомогу", - нардеп Максим Курячий звернувся до дніпрян. Новости Днепра

Будуть продовжені програми допомоги ОСББ, реалізація проектів з модернізації житлового фонду Чечелівського та АНД районів, а також соціальні програми допомоги і турботи про людей, які потребують підтримки. Піклуватися та допомагати – моє покликання.

Після того, як мене оберуть до парламенту, буде відкрито додаткову приймальню в Амур-Нижньодніпровському районі: так буде зручніше мешканцям лівого берега.

Я щиро прошу вибачення у кожного з вас за все те, що не встигло виконати це скликання парламенту. На жаль, багато парламентарів забули, навіщо вони там перебувають, і втратили зв’язок з людьми. На відміну від багатьох, я перебував у постійному діалозі з виборцями та продовжу працювати з тими, хто зацікавлений у справжній роботі, а не переймається коментуванням подій у соціальних мережах. Я є практиком, а не теоретиком.

Цей парламент справедливо було відправлено новим Президентом України Володимиром Зеленським у відставку. Це була вимога українського суспільства, і я її підтримую.

Я поділяю вимоги виборців з якомога швидкого очищення української влади і різкого підвищення її прозорості. Відповідальність за незаконне збагачення, корупцію та інші злочини, пов’язані з розкраданням державного майна, має бути посилена.

Крім цього, я буду відстоювати і законопроекти, спрямовані на захист інтересів і прав людей з урахуванням можливості економіки, яка має бути максимально виведена з «тіні».

Ми вже не маємо часу на експерименти: люди бажають жити гідно тут і зараз, а не лише бажати нормального життя для дітей та онуків. Втрачено більше двадцяти років, як і не склалися долі десятків мільйонів українців через нерішучість та вузькість поглядів партійних «вождів».

До парламенту йду як представник Дніпра – міста з цікавим та вольовим характером. Я готовий об’єднати у новому парламенті тих, хто послідовно відстоюватиме інтереси дніпрян на найвищому рівні. Партійних прапорів багато, а Дніпро – одне.

Зараз багато кандидатів маскуються під «слуг народу», але дніпряни ставлять їм справедливе запитання: а де ж ви були раніше, і чому почали говорити про проблеми лише напередодні виборів? І це є вірним запитанням, адже працювати протягом декількох років вони не бажали або  не вміють.

"Я розраховую на вашу допомогу", - нардеп Максим Курячий звернувся до дніпрян. Новости Днепра

Прошу підтримати мене на виборах 21 липня, щоб продовжити системну допомогу Чечелівському, Амур-Нижньодніпровському районам та його мешканцям.

Щоб завершити інфраструктурні проекти та прискорити програми, спрямовані на допомогу людям. Щоб домогтись прийняття тих законопроектів, які наблизять до європейських стандартів освіту, науку та медицину. Щоб зменшити вплив посадовців на життя простої людини.

Щоб люди відчували себе захищеними від свавілля суддів та правоохоронців.

Я розраховую на вашу допомогу у підготовці та прийнятті тих законів, що принесуть користь державі, служитимуть і захищатимуть її інтереси, а не обмеженій касті «недоторканих».

Разом з вами ми зможемо нарешті побудувати країну, яка заслужила право на краще. Моїми головними принципами були і залишаються: люди, Дніпро, Україна.

‡авантаженнЯ...

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также