В Украине появился самый огромный трамвай: почти на 300 человек (Фото)
Не пропустите новости
В Украине появился самый огромный трамвай: почти на 300 человек (Фото)
В Одессе создали самый длинный трамвай в Украине. Рабочий коллектив трамвайных мастерских КП «Одесгорэлектротранс» завершил сборку трехсекционного трамвая Odissey max. Об этом сообщают в пресс-службе Одесского горсовета. На сборку вагона ушло 42 дня от момента…
Зеленский сделал важнейшие назначения: от них зависит очень многое
Не пропустите новости
Зеленский сделал важнейшие назначения: от них зависит очень многое
Президент Украины Владимир Зеленский сформировал делегацию для участия в работе сессии Генеральной ассамблеи ООН. Об этом говорится в распоряжении №336/2019-рп, размещенном на сайте главы государства. Так, главой украинской делегации назначен министр иностранных дел Украины Вадим…
20 сентября: что обязательно нужно сделать, приметы и суеверия, именины
DP-Life
20 сентября: что обязательно нужно сделать, приметы и суеверия, именины
20 сентября – это 263-й день года по григорианскому календарю. Именинники – Иван, Лука, Макар. Во всем мире отмечают День бестраншейных технологий. Народные приметы на 20 сентября Много шелухи на луке – зима будет суровой.…
В Днепре ПриватБанк оцепила толпа митингующих в касках: чего они хотят (Видео)
Не пропустите новости
В Днепре ПриватБанк оцепила толпа митингующих в касках: чего они хотят (Видео)
Сегодня в  Днепре, 20 сентября, с 7:45 утра около 500 митингующих окружило здание главного офиса ПриватБанка. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали в Facebook от пользователя Inna Muzychuk. В Днепре сегодня утром 10 автобусов с рабочими Никопольского…

Як у Дніпрі борються з бур’янами та доглядають за газонами

4 недели назад, 12:41

У Дніпрі комунальники майже щодня скошують бур’ян і доглядають за газонами. Співробітники КП «Міськзеленбуд» обслуговують зелені зони на 328 гектарах міста.

«Планові роботи з боротьби з бур’янами та догляду за газонною травою починаються з травня і закінчуються наприкінці жовтня-початку листопада. До нашого розпорядження 3 трактори із вбудованими газонокосарками та 29 тримерів. Усі роботи ми проводимо згідно із встановленим графіком. Водночас на газонах з системою автополиву ми косимо траву раз на десять днів. Робиться це, аби підтримувати естетичний вигляд, адже після 10 днів трава починає колоситися й старіти, потім жовтіє та висихає. На відродження газону доведеться витратити не один місяць», — розповів про подробиці роботи головний інженер КП «Міськзеленбуд» Іван Білоусов.

На проспекті Гагаріна, наприклад, газон завжди зелений завдяки вчасному догляду. А використання комунальниками сучасного обладнання європейського зразка дозволяє виконувати роботи у короткий термін. Догляд за газоном відбувається у декілька етапів. Спершу ділянку проходять трактором. Потім ті місця, які велика газонокосарка не захопила, ретельно обробляють тримером. Завершальний етап — збирання та утилізація скошеної трави.

«Раніше ми працювали з ручними газонокосарками, які необхідно було штовхати поперед себе. Ба більше, деякі ділянки доводилося обробляти звичайною косою. А тепер у нас є трактори із вбудованими косарками. Потужність однієї такої машини дозволяє скошувати 1 гектар за 8 робочих годин. Лише двома тракторами газон на проспекті Гагаріна обробимо за день. Зі старими інструментами ми б працювали тут декілька днів», — пояснює Іван Білоусов.

Дніпрянка Оксана живе у будинку на проспекті Гагаріна. Дівчина дуже задоволена тим, що газон неподалік завжди доглянутий.

«Зелені зони у місті це завжди добре і для екології, і для естетики. Дуже важливо за ними також доглядати, адже рослини цього потребують. Газон на проспекті особисто мені дуже подобається. Люблю, коли його косять, тоді чутно запах скошеної трави, а ще після поливу стає свіжіше», — розповіла дівчина.

Важливим завданням для комунальників є боротьба з бур’янами, особливо з амброзією. Ця трава росте буквально по всьому місту і приносить багато проблем людям з алергією. А у Дніпрі близько 15% мешканців страждають від тяжких форм алергії саме на пилок амброзії.

«Основним методом боротьби з амброзією залишається скошування. Ця рослина цвіте саме у серпні та вересні. Вчасно скошуючи амброзію, ми не допускаємо її цвітіння. Цього року з боку мешканців нарікань на розповсюдження цієї рослини не було. Єдина перешкода виникає, коли амброзія виростає у місцях, куди складно дістатися. У таких випадках доводиться застосовувати тримери там, де трактор не може проїхати. Також витісняємо амброзію, збільшуючи площі поливних газонів», — сказав головний інженер КП «Міськзеленбуд» Іван Білоусов.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также