На Тайвані мер Дніпра Борис Філатов обговорив із очільником міста Тайчжун перспективи міжмуніципального партнерства

Анатолий Пархоменко

Міський голова Дніпра Борис Філатов, який перебуває з робочим візитом у країнах Східної Азії, зустрівся з очільником тайванського міста Тайчжун Чіа-Лун Ліном.

Сторони обговорили перспективи подальшого муніципального партнерства та домовилися зустрітися ще раз – у рамках наступної Міжнародної конференції мерів. Борис Філатов наголосив на важливості вивчення урбаністичного досвіду Тайчжуна. Наступного року для обговорення перспективних проектів до Дніпра також приїде східноазійська делегація.

Крім того, у Тайчжуні Борис Філатов взяв участь в урочистостях під час Міжнародної виставки урбаністичної флористики – Taichung World Flora Exposition. На ній дизайнери з різних країн світу представили приклади екзотичних садів і аквапонічних систем. Такі розробки є світовою тенденцією. У великих містах вони дають змогу створювати зелені зони на стінах чи парканах, а також вчать людей берегти природу. Чимало ідей використовують і для переосмислення паркових і постіндустріальних зон. Це має попит, адже такі території є в багатьох містах світу, не лише в Україні.

На Міжнародній виставці презентовані й проекти будівництва з переробленої вторинної сировини.

Представники мерії Дніпра відвідали також National Taichung Theater. Цей комплекс нині називають одним із культурних центрів світу.
Загалом особливість сучасної архітектури Тайчжуна – це смарт-технології проектування будівель, екологічність та енергоощадність споруд. Так, стіни National Taichung Theater мають спеціальні «повітряні дірки». Тут також застосовані особливі технології вентиляції, що враховують не лише на кількість відвідувачів, а й на час доби. Протипожежна система комплексу – це так званий водяний екран, що в рази зменшує небезпеку від полум’я.

Більшість простору будівлі орієнтована саме на відвідувачів – ходити тут можна будь-де. Виступити в оперній залі National Taichung Theater запросили й дніпровських співаків.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также