Космическая выставка-приключение для всей семьи: «КОСМОС ВАШ»
События
Космическая выставка-приключение для всей семьи: «КОСМОС ВАШ»
Космос. Такой загадочный, манящий, потрясающий воображение. Во все времена люди, от Икара до Армстронга, мечтали понять космос, стать чуточку ближе, прикоснуться к неизведанному. Тысячи исследователей, тысячи научно-технических работ – сделано очень многое для того, чтобы…
На Днепропетровщине ураганный ветер разорвал билборд на части (Фото)
Происшествия
На Днепропетровщине ураганный ветер разорвал билборд на части (Фото)
В Кривом Роге билборд, расположенный у дома 35 по проспекту Мира, разорвало на части из-за шквального ветра. На билборде раньше были фото погибших в АТО Героев. Про аварийное состояние и угрозу жизни людей журналисты сообщили…
Вспомним детство: как выглядел сказочный городок на Косиора в Днепре (Фото)
DP-Life
Вспомним детство: как выглядел сказочный городок на Косиора в Днепре (Фото)
Вплоть до 2000-х на месте храма Святого Архистратига Михаила на Косиора находился уникальный детский городок, сообщает «Днепровская панорама». Множество теремков и башен с балкончиками для ребятишек построили еще в 1977 году. Здесь были фигуры мультгероев, необычные…
АрселорМиттал Кривой Рог останавливает мартеновские печи: подробности
События
АрселорМиттал Кривой Рог останавливает мартеновские печи: подробности
Крупнейший меткомбинат Украины «АрселорМиттал Кривой Рог» объявил о закрытии мартеновского цеха. На сайте предприятия говорится, что в марте будет остановлена работа двухванного сталеплавильного агрегата №6 (ДСПА-6), последней работающей установки в мартеновском цеху. В ближайшее время агрегат отключат от источников…
Завтра НБУ выпускает новую купюру в 200 гривен: не пропустите (Видео)
События
Завтра НБУ выпускает новую купюру в 200 гривен: не пропустите (Видео)
С завтрашнего дня, с 25 февраля Национальный банк введет в обращение обновленную банкноту номиналом 200 гривен. Об этом сообщила пресс-служба Нацбанка. «Банкнота номиналом 200 грн, ввод в обращение 25 февраля 2020 года», — сказано в сообщении. Номинальный ряд…
В Николаеве из-за разрушительного урагана рухнул мост (Фото)
Происшествия
В Николаеве из-за разрушительного урагана рухнул мост (Фото)
Непогода, которая обрушилась на Украину 24 февраля, продолжает нести разрушительные последствия. Так, в Николаеве из-за шквального ветра рухнул понтонный мост через реку Ингул, сообщает 0512.com.ua. Металлическая конструкция отделилась от бетонной части со стороны Набережной и…

Рейтинг Бориса Філатова на посаді мера Дніпра стабільно високий, – експерт

Анатолий Пархоменко
1 месяц назад, 15:32

Протягом чотирьох років Борис Філатов зберігає стабільно високу підтримку жителів Дніпра на посаді міського голови. Про це свідчать дані щорічних муніципальних опитувань, які проводить Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту (IRI).

Результати опитувань також демонструють, що підтримка діяльності мера є вищою, ніж підтримка діяльності депутатів міської ради. Про це під час пресконференції 21 січня повідомив голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

«У рамках проєкту «Моніторинг діяльності міської влади» ми проаналізували дані з відкритих джерел. У Дніпрі спостерігається стала ситуація з рейтингом міського голови. Якщо подивитися на дані муніципального опитування, то рейтинг задоволеності діяльністю міського голови Бориса Філатова коливається від 45 % до 53 %. Ці коливання невеликі. І це свідчить про те, що той електорат, який був у чинного міського голови, залишається. У міської ради трохи нижчий рейтинг: максимум, який вона мала, – 44 %, мінімум – 31 %. Але це один з найвищих показників по Україні», – зазначає Станіслав Жолудєв.

Водночас дані щорічних муніципальних опитувань свідчать, що у 2019 році зафіксовано і найвищий рівень оптимістичних настроїв щодо стану справ у Дніпрі. Так, 45 % жителів зазначили, що в цілому справи у місті йдуть у правильному напрямі – це найкращий показник починаючи з 2015 року. Рівень задоволеності у порівнянні з 2016 року виріс на 20 %.

«Схожу тенденцію демонструють і результати опитування громадської думки мешканців Дніпра щодо діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів і міського голови. За даними дослідження, у 2019 році 54 % респондентів позитивно оцінювали діяльність Бориса Філатова на посаді мера. Загалом щорічний моніторинг показує, що рівень схвалення дій очільника Дніпра у період з 2016 по 2019 роки не опускався нижче 52 %, тобто більше половини містян залишаються задоволеними діяльністю Бориса Філатова на посаді мера протягом усієї його каденції», – каже голова правління «Комітету виборців України».

За даними аналітичного порталу «Слово і Діло», за підсумками четвертої річниці з моменту проведення місцевих виборів (25 жовтня 2015 року) найбільш відповідальним мером українських міст став очільник Дніпра Борис Філатов. За чотири роки він дав 182 обіцянки, з яких виконав 111, не виконав 39 (з об’єктивних причин), ще 32 – на стадії реалізації. Таким чином рівень відповідальності мера Дніпра сягнув 61 %, що стало найкращим показником серед усіх міських голів, які потрапили до рейтингу.

«Зокрема, Борис Філатов став лідером цього рейтингу завдяки тому, що він виконав обіцянку протягом 2018 року провести капітальний ремонт у 16 дитячих садках. Також мер Дніпра дотримався усіх обіцянок щодо учасників АТО та продемонстрував один із найкращих показників у цій сфері», – зазначає Станіслав Жолудєв.

Крім цього, у рамках проєкту «Моніторинг діяльності міської влади» Станіслав Жолудєв озвучив аналітичні дані журналу «Кореспондент»: у жовтні видання опублікувало рейтинг найбільш впливових міських голів 35-ти міст України. При аналізі враховувався як політичний вплив мерів, так і економічні можливості.

«Очільник Дніпра Борис Філатов посів друге місце в рейтингу (політичний вплив – 3,25, економічний – 3,71). Його випередив лише мер столиці Віталій Кличко (політичний вплив – 3,99, економічний – 8,35), який має непорівнянні економічні можливості з іншими містами України через великий обсяг бюджету Києва», – зазначив Станіслав Жолудєв.

За результатами VI дослідження Індексу публічності місцевого самоврядування (ГО «Опора», червень-серпень 2019 року) з 2015 по 2018 роки зафіксована позитивна динаміка рівня публічності, відкритості міського голови Дніпра. За цей період відбулось зростання показника публічності: з 39% до 62%.

Читайте также