46 окремий штурмовий батальйон «Донбас Україна» запрошує добровольців на службу за контрактом
Не пропустите новости
46 окремий штурмовий батальйон «Донбас Україна» запрошує добровольців на службу за контрактом
46 окремий штурмовий батальйон «Донбас Україна» 54 ОМБР запрошує на службу за контрактом юнаків та дівчат.  Ми завжди були першими та залишаємося найкращими!
Событие года: по Днепру прибыл лайнер с иностранными туристами
Не пропустите новости
Событие года: по Днепру прибыл лайнер с иностранными туристами
Сегодня, 22 мая, знаменательное событие.  Об этом корреспондент «Днепровской панорамы»  узнал от запорожских СМИ. На судне под названием “Викинг Синеус” путешествуют туристы из стран Европы, Америки и Азии. Гостям должны показать страшную площадь Фестивальную. Жаль,…
Янина Соколова поборола рак: исповедь известной телеведущей о 7-ми месяцах страшной жизни (Фото)
DP-Life
Янина Соколова поборола рак: исповедь известной телеведущей о 7-ми месяцах страшной жизни…
Известная украинская телеведущая Янина Соколова рассказала, что семь месяцев назад у нее выявили рак, который она успешно поборола. Об этом Соколова написала на своей странице в Facebook. «Семь месяцев назад я узнала, что у меня рак.…
«Самое откровенное интервью»: Филатов рассказал о Богдане, церкви и Порошенко (Видео)
Не пропустите новости
«Самое откровенное интервью»: Филатов рассказал о Богдане, церкви и Порошенко (Видео)
Мэр Днепра Борис Филатов дал интервью журналисту Юрию Бутусову, где рассказал о новом главе АП Андрее Богдане, отношениях с Порошенко, церкви и многом другом. Об этом корреспондент «ДП» узнал на странице Филатова в Facebook. «Почему…

У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

1 месяц назад, 17:00

У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку. Новости Днепра

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися і готівкою, і банківською карткою.

А відтепер сплатити за парковку можна ще й через мобільний додаток UNIP, не виходячи з автомобіля. Він уже працює у Києві, Львові та Івано-Франківську. У додатку відображається час роботи паркувального майданчика, вартість місця за годину. Про це стало відомо під час прес-конференції 18 квітня.

«Для інтеграції у Дніпрі розробники взяли до уваги всі рекомендації міської влади, комунального підприємства «Міськавтопарк». Важливо, що в цьому випадку не були використані кошти бюджету Дніпра та КП. Нагадаю, що у місті, відповідно до рішення виконкому міськради, діють тарифи 7 грн, 10 грн та 15 грн за годину – залежно від місця розташування майданчика», – зазначив директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

«Завдяки підтримці міської влади Дніпра та інвестора у місті з’явився доступний та інтуїтивно зрозумілий додаток для сплати за паркування. Ми як партнери міста доклали багато зусиль, щоб урахувати всі пропозиції та зауваження й максимально адаптувати це рішення для Дніпра. Найближчим часом будуть усунуті недоліки. Наприклад, перші 15 хвилин програма не списуватиме кошти з рахунку користувача – згідно з правилами, що діють у місті», – повідомив директор ТОВ «ЮНІП УКРАЇНА» Микола Василишин.

Він додав, що мешканці Дніпра зможуть користуватися цим додатком не тільки у своєму місті, а й в інших містах України, де він працює. До мобільного додатку можна прив’язати свою банківську картку. Персональні дані користувача будуть повністю захищені.

«Впровадження цього додатку – гарний приклад симбіозу міської влади, що відкрита до нового та прагне надати містянам якомога більше можливостей, і технологічних компаній – таких, як «ЮНІП» і Visa. Саме на сайті Visa, а не на якомусь сторонньому, ви можете прив’язати свою банківську картку. Ваші дані будуть у повній безпеці. Додаток отримає лише ключ, який не містить жодної інформації, що може завдати шкоди користувачу», – пояснив старший директор VISA зі стратегічного партнерства в Україні Євген Лісняк.

 

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также