Как штамп в паспорте влияет на здоровье: вы будете удивлены
DP-Life
Как штамп в паспорте влияет на здоровье: вы будете удивлены
Ученые провели ряд исследований и выяснили, что штамп в паспорте отражается на здоровье мужчин и женщин. Несколько лет назад американский журнал Science сравнивал вред одиночества с разрушительным влиянием на организм курения или «плохого» холестерина. Мол, для здоровья…
Какой курс доллара ждёт украинцев: аналитик озвучил прогноз
Не пропустите новости
Какой курс доллара ждёт украинцев: аналитик озвучил прогноз
Курс доллара в Украине в ближайшую неделю, начиная с 19 августа, зафиксируется в пределах 25,5 грн/$. «После очередного недавнего снижения курса он нашел свое временное равновесие в середине коридора 25,0-25,5 грн/$. На ближайшую неделю мы ожидаем,…
Это герой и его зовут Стас! Рискуя жизнью, он спас девушку и совершил настоящий подвиг (Видео)
Не пропустите новости
Это герой и его зовут Стас! Рискуя жизнью, он спас девушку и…
В Бердянске 14 августа могла случиться непоправимая беда. В районе Средней косы едва не утонула девушка. Друзья, которые в то время в море были с ней, не смогли помочь девушке. Не исключено, что один из их…
Новые правила получения субсидий: какие банки будут выплачивать деньги (Полный список)
Не пропустите новости
Новые правила получения субсидий: какие банки будут выплачивать деньги (Полный список)
Правительство изменит процедуры выплаты монетизированных субсидий, которые предназначены для оплаты жилищно-коммунальных услуг. Об этом журналисты «Днепровской панорамы» узнали на сайте «Ubr.ua». Отныне, помимо отделений Ощадбанка и Укрпочты, получить субсидии наличными можно будет в других банках,…

У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку

4 месяца назад, 17:00

У Дніпрі сплатити за паркування можна за допомогою нового мобільного додатку. Новости Днепра

Протягом останніх півроку у Дніпрі коштом операторів парковок було встановлено 120 нових паркоматів. Із їхньою допомогою за послугу можна розрахуватися і готівкою, і банківською карткою.

А відтепер сплатити за парковку можна ще й через мобільний додаток UNIP, не виходячи з автомобіля. Він уже працює у Києві, Львові та Івано-Франківську. У додатку відображається час роботи паркувального майданчика, вартість місця за годину. Про це стало відомо під час прес-конференції 18 квітня.

«Для інтеграції у Дніпрі розробники взяли до уваги всі рекомендації міської влади, комунального підприємства «Міськавтопарк». Важливо, що в цьому випадку не були використані кошти бюджету Дніпра та КП. Нагадаю, що у місті, відповідно до рішення виконкому міськради, діють тарифи 7 грн, 10 грн та 15 грн за годину – залежно від місця розташування майданчика», – зазначив директор КП «Міськавтопарк» Дмитро Омельченко.

«Завдяки підтримці міської влади Дніпра та інвестора у місті з’явився доступний та інтуїтивно зрозумілий додаток для сплати за паркування. Ми як партнери міста доклали багато зусиль, щоб урахувати всі пропозиції та зауваження й максимально адаптувати це рішення для Дніпра. Найближчим часом будуть усунуті недоліки. Наприклад, перші 15 хвилин програма не списуватиме кошти з рахунку користувача – згідно з правилами, що діють у місті», – повідомив директор ТОВ «ЮНІП УКРАЇНА» Микола Василишин.

Він додав, що мешканці Дніпра зможуть користуватися цим додатком не тільки у своєму місті, а й в інших містах України, де він працює. До мобільного додатку можна прив’язати свою банківську картку. Персональні дані користувача будуть повністю захищені.

«Впровадження цього додатку – гарний приклад симбіозу міської влади, що відкрита до нового та прагне надати містянам якомога більше можливостей, і технологічних компаній – таких, як «ЮНІП» і Visa. Саме на сайті Visa, а не на якомусь сторонньому, ви можете прив’язати свою банківську картку. Ваші дані будуть у повній безпеці. Додаток отримає лише ключ, який не містить жодної інформації, що може завдати шкоди користувачу», – пояснив старший директор VISA зі стратегічного партнерства в Україні Євген Лісняк.

 

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также