18 сентября день пророка Захарии и праведной Елисаветы: что нельзя делать в несчастливый день
DP-Life
18 сентября день пророка Захарии и праведной Елисаветы: что нельзя делать в…
Завтра, 18 сентября день памяти пророка Захарии и праведной Елисаветы. Этот день считается удачным для предсказаний, так как именно в этот день святая Елизавета предсказала Деве Марии рождение Христа. Очень опасно баламутить воду в реках…
18-19 сентября в Днепре отключат газ: ищите свой адрес
Не пропустите новости
18-19 сентября в Днепре отключат газ: ищите свой адрес
В Днепре в Центральном районе 2 дня подряд запланировано плановое отключение газа. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из сообщения пресс-службы «Днепрогаза». Газа не будет 18 и 19 сентября в связи с плановыми ремонтными работами.…
Знаки Зодиака, которым категорически нельзя давать деньги в долг
DP-Life
Знаки Зодиака, которым категорически нельзя давать деньги в долг
Если вас просят одолжить деньги, то следует быть уверенным, что человек вернёт вам их. А как это узнать? Астрологи назвали знаки зодиака, которым категорически нельзя давать деньги в долг.  Первое место занимают Весы Этот зодиакальный…
Группа крови, которая очень опасна для своего обладателя
Не пропустите новости
Группа крови, которая очень опасна для своего обладателя
Медики доказали, что тип крови влияет на здоровье человека (и не всегда положительно). На протяжении нескольких лет ученые пытались понять, существует ли связь между рисками возникновения разных заболеваний и типом крови. Оказалось, что взаимосвязь действительно…
Ужасное ДТП по дороге в аэропорт Днепра: машина снесла столб и улетела в кювет (Фото)
Не пропустите новости
Ужасное ДТП по дороге в аэропорт Днепра: машина снесла столб и улетела…
В Днепре по дороге в аэропорт произошло серьезное дорожно-транспортное происшествие. Автомобиль Audi врезался в столб, перелет через дорогу и упал в кювет. На месте аварии работает патрульная полиция. Смотрите также: В Днепре напали на женщину: один…

У Дніпрі відкрили великий шкільний стадіон з футбольним полем і біговими доріжками

6 дней назад, 10:00

11 вересня у КЗО «Середня загальноосвітня школа № 54» на житловому масиві Парус відбулося урочисте відкриття великого шкільного стадіону. Це новий повноцінний комплекс, де можна проводити тренування не тільки з футболу, а ще й з легкої атлетики та інших видів спорту. За словами заступника міського голови Олександра Шикуленка, таких проєктів у Дніпрі всього два. Ще один будується у середній загальноосвітній школі № 7. 
«Цей проєкт цікавий тим, що представляє собою комплекс з облаштованим сучасним футбольним полем і біговими доріжками з якісним покриттям. Вартість його становить 12 мільйонів гривень. Це поле вважається великим — тут можна проводити навіть міські спартакіади. Ми розраховуємо, що цей комплекс стане центром спортивного життя для школярів, щоб діти могли займатися тут не тільки під час занять, а й у вільний час», — зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Для гостей свята учні влаштували святковий виступ. Захід зібрав близько 300 учасників, серед них — спортсмени школи, які мають багато нагород. Привітати дітей приїхала голова Федерації легкої атлетики м. Дніпра та Дніпропетровської області Марина Філатова.
«Ми дуже щасливі від того, що легка атлетика нарешті може співіснувати на стадіоні разом із футболом. Тут дуже сприятливі умови для тренування. Тим паче, що 54-та школа вже багато років є базовою для розвитку легкої атлетики у місті. Наші тренери давно займаються тут з дітьми. На стадіоні є три повноцінні бігові доріжки високого рівня, п’ять доріжок по прямій та яма для стрибків. Все це дає чудову базу для тренування дітей не тільки на шкільному рівні, а ще й для тих, хто планує займатися спортом професійно», — розповіла Марина Філатова.
За словами директорки школи № 54 Ірини Шапошник, першими ініціативу щодо облаштування поля проявили спортсмени шкільної футбольної команди «Парус».
«Необхідність тренуватися у належних умовах у нас стояла гостро. Адже наша футбольна команда заснована ще 30 років тому. Діти є переможцями багатьох змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів.  Крім того, школа має неодноразових чемпіонів з легкої атлетики. Тож ми звернулися до Марини Філатової, аби вона підтримала ідею будувати це поле не тільки як футбольне, а й щоб можна було проводити тренування з легкої атлетики. У результаті спільних зусиль міської влади, меценатів та активістів ми отримали такий подарунок», — розказала Ірина Шапошник.
Після відкриття на стадіоні провели змагання з бігу на 60 м серед учнів закладів загальної середньої освіти Новокодацького району. У судді запросили чемпіона Дніпропетровської області з бігу на 110 та 400 метрів з бар’єрами Артема Пряхіна.
«Я навчався у цій школі до 9-го класу та тренувався на цьому стадіоні до того, як його кардинально оновили. Те, що зробили зараз, мені подобається. Раніше бігати доводилося просто по асфальтованих доріжках, які восени заливало водою, і калюжі були по коліна.  Наразі покриття доріжок дуже схоже на те, що на стадіоні «Трудові резерви». Я й досі тут тренуюся, але тепер роблю це із задоволенням», — поділився враженнями Артем Пряхін.
https://www.youtube.com/watch?v=HaLeYJNk2wk&feature=youtu.be

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также