В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
События
В Днепре создан Telegram-канал самых интересных и актуальных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки нужно подписаться на канал «ДП», где вы…
Ученые назвали самую опасную группу крови
События
Ученые назвали самую опасную группу крови
Ученые из Гарвардского университета выяснили, какая группа крови является самой опасной. К счастью, она самая редкая. Наиболее неудачной признана четвертая группа крови с отрицательным резусом. С таким сочетанием в мире проживает около 8% людей. Обладатели…
В Днепре 20-летний курсант поймал вора голыми руками
События
В Днепре 20-летний курсант поймал вора голыми руками
В Днепре 20-летний курсант, став случайным свидетелем кражи, не растерялся и задержал вора. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал в Фейсбук-группе «Днепр оперативный». Зовут курсанта Юрий Тополянский. Он учится на четвертом курсе Университета Внутренних дел.…
В Днепре кошки захватили санэпидемстанцию
События
В Днепре кошки захватили санэпидемстанцию
В Днепре кошки захватили санэпидемстанцию. На территории учреждения их около 25. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал в Фейсбук-группе «КОВЧЕГ Общество Защиты Животных (Днепр)». Все началось с того, что мужчина, который живет по соседству, завел…
Знаки зодиака, которые страшно разбогатеют в ноябре
DP-Life
Знаки зодиака, которые страшно разбогатеют в ноябре
Звезды сильно влияют на личность человека и его судьбу. В ноябре небесные тела будут благосклонны ко всем знакам зодиака, но некоторым особенно повезет. Известный астролог Василиса Володина рассказала, каким знакам зодиака улыбнется фортуна в ноябре.…

У віддалених районах міста комунальники Дніпра встановлюють зовнішнє освітлення

Анатолий Пархоменко
1 месяц назад, 11:08

Відсутність освітлення – проблема багатьох вулиць Дніпра. Часто вони є «безгосподарними», тобто не мають балансоутримувача. Такі вулиці комунальники знаходять, вивчаючи заявки містян на заміну ламп або скарги на відсутність освітлення. Щоб взяти вулицю на баланс, КП «Міськсвітло» спочатку потрібно дати оголошення про розшук попереднього балансоутримувача. Якщо він не відгукується, тільки тоді, за рішенням сесії міської ради, вулицю передають на баланс комунального підприємства. Усі ці дії займають близько року.

«Вулиці Каменська та Коксова раніше не були на балансі нашого підприємства. У 2018 році, згідно з рішенням сесії міської ради, ми отримали їх разом з 302-ма іншими «безгосподарними» вулицями. З початку року на 100 з них уже виконано поточний ремонт зовнішнього освітлення або його відновлення, як на Каменській і Коксовій. Тут мережі освітлення були зруйновані повністю, і місцеві скаржилися на те, що вночі темно. Влітку на цих вулицях ми встановили 91 нову бетонну опору, закріпили 92 LED-світильники. Між опорами прокладено 3200 м нової повітряної електромережі. Ремонт закінчився близько місяця тому, і люди вже звикли, що вночі дорога освітлена», – розповів начальник виробничо-технічної служби КП «Міськсвітло» Андрій Кравець.

Геннадій Тарасов живе на Коксовій. Каже, що після ремонту на вулиці таке освітлення, як у центрі міста.

«Раніше на Каменській не було ані дороги, ані ліхтарів. Щоб дійти нею з проспекту Петровського (нині Івана Мазепи, — ред.) до Коксової, потрібно було у повній темряві пройти метрів 400. Уявляєте, що тут відбувалося? Звичайно, ходили з ліхтариками, але все одно декілька років тому були випадки пограбувань і нападів. А от зараз тут світліше, ніж на проспекті», – радіє чоловік.

Катерина Хвостикова живе неподалік від вулиці Каменської.

«Я дуже часто ходжу цією вулицею, а зараз очам своїм повірити не можу. За стільки років на нас уперше звернули увагу. Спочатку дорогу заасфальтували, а тепер освітлення зробили. Ми дуже задоволені, велика подяка!», – сказала жінка.   Подібна ситуація була і з вулицею Доброю, що у Краснопіллі.

«На вулиці Добрій освітлення взагалі не було ніколи, а скарги від мешканців надходили до нас постійно. Тепер вона на балансі нашого підприємства. Цього року спеціалісти «ДТЕК» встановили нові опори для своїх мереж, а ми до кінця жовтня облаштуємо на них LED-світильники. Оскільки вулиця невелика, вистачить 5-6 світлоточок», – пояснює начальник виробничо-технічної служби КП «Міськсвітло».

З початку року комунальники відновили та модернізували вуличне освітлення на 215 вулицях. Там встановили більш ніж 5 тисяч світильників, протягли 171 км повітряної мережі, замінили 390 аварійних опор. До кінця 2019-го КП «Міськсвітло» відновить 1500 світлоточок на 70-ти вулицях.

Усі проєкти з ремонту зовнішнього освітлення передбачають встановлення LED-світильників з довготривалим терміном служби. Вони не потребують спеціальної утилізації, витримують механічні навантаження і значно заощаджують використання електроенергії. Коштують такі світильники трохи дорожче, ніж звичайні лампи, однак витрати дуже швидко окуповуються.

Довідка. Зі скаргами і пропозиціями з приводу вуличного освітлення мешканці Дніпра можуть звертатися до єдиного міського контакт-центру за телефонами: 056-732-12-12, 095-732-12-12, 096-732-12-12, 073-732-12-12 або через Інтернет. Усі заявки відправлять у КП «Міськсвітло» на обробку.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также