Гиганская опухоль повергла медиков в шок: в больнице Мечникова сделали уникальную операцию
Не пропустите новости
Гиганская опухоль повергла медиков в шок: в больнице Мечникова сделали уникальную операцию
В Днепре в больнице Мечникова медики провели уникальную, можно сказать, ювелирную операцию по удалению гигантской опухоли. Медики удалили самую огромную опухоль за весь период существования нейрохирургической службы Об этом корреспондент Днепровской панорамы узнал из сообщения…
Закрыть город: Филатов о жестких мерах, на которые могут пойти из-за коронавируса (Видео)
Не пропустите новости
Закрыть город: Филатов о жестких мерах, на которые могут пойти из-за коронавируса…
Коронавирус в Днепре. О ситуации с коронавирусом и о том, что важно устоять перед эпидемией, просто пересидев дома, говорил мэр Днепра Борис Филатов во время передачи «Грани» на 34 телеканале. По словам мэра, в Новомосковске…
Коронавирус в Днепре: статистика на вечер 3 апреля
Не пропустите новости
Коронавирус в Днепре: статистика на вечер 3 апреля
По состоянию на 20.00 3 апреля в Днепре зарегистрировано 8 случаев заболевания коронавирусом. Об этом сообщает корреспондент Днепровской панорамы, со ссылкой на телеграм-канал КАРАНТИН Днепр. Отмечается, что 5 человек находятся на лечении, 3 человека выздоровели. 8…
Гороскоп на 4 апреля: кого ждут резкие перепады настроения и расплата
DP-Life
Гороскоп на 4 апреля: кого ждут резкие перепады настроения и расплата
Гороскоп на 04. 04.2020 года. Прогнозы астрологов для представителей каждого знака зодиака. Овен. 4 апреля вы почувствуете и эйфорию, и уныние из-за резких перепадов настроения. Телец. Постарайтесь заниматься весь день важными делами, сократив общение к…
Приезд Николая II в Екатеринослав: уникальное видео от известного блогера из Днепра
Не пропустите новости
Приезд Николая II в Екатеринослав: уникальное видео от известного блогера из Днепра
В Днепре уникальный исторический факт разузнал и сделал об этом видео известный блогер Виталий Пискун. Это видео путешествие во времени о приезде Николая II в Екатеринослав (Днепропетровск) в 1915 году. Император посетил Красный крест и…

«Велика культурна столиця України»: перегони за отримання статусу розпочато

Анатолий Пархоменко
2 месяца назад, 15:57

Дніпро подав заявку на участь у змаганні за офіційний титул «Великої культурної столиці України-2020» від Українського культурного фонду та отримання гранту у 25 млн грн на реалізацію проєктів. Заявку підписав міський голова Борис Філатов.

За словами керівника художньої ради при міському голові, заслуженого діяча мистецтв України Григорія Гельфера, над підготовкою заявки працювала злагоджена команда фахівців, було проведено безліч зустрічей з представниками галузі культури, науки, креативного бізнесу, національно-культурних товариств.

«Ідея заявки – узагальнити комплекс різних ініціатив. Що й було зроблено. Гонка вже розпочата. Опубліковано список міст-претендентів на отримання звання «Велика культурна столиця України-2020» і згаданого гранту. Конкурентами Дніпра є Київ, Маріуполь, Полтава, Львів, Вінниця та Дрогобич. Перший етап відбору – технічний, тобто розглядатиметься, наскільки правильно складені заявки відповідно до вимог. А далі з ними вже працюватимуть експерти, які виставлятимуть бали. А загалом вже те, що Дніпро приєднався до цієї теми, – це цілком правильний крок. Є сильні конкуренти, але сподіваємося на перемогу», – сказав Григорій Гельфер.

Він також нагадав, що темою заявки обрали гравітацію як тяжіння Дніпра до усього доброго, гарного, позитивного, культурного як усередині, так і ззовні. Тому і назва заявки «Дніпро – гравітація».

Головна частина заявки – це портфель із 13 творчих ініціатив. У разі перемоги місто бере на себе зобов’язання їх реалізувати, у тому числі й коштом згаданого гранту.

«Під кожні з 13 творчих проєктів прописаний план реалізації, кошторис, комунікативна стратегія. Тобто усі подані ініціативи – підготовлені, прораховані, і є команди, які готові їх реалізувати. Серед вимог – проєкти повинні бути абсолютно безкоштовними для відвідування, а також відповідати інклюзивності (від малечі до літніх людей), стратегічності та комплексності. Серед головних завдань, які ставить Український культурний фонд цим конкурсом, – зростання туристичної привабливості міста. Попередньо прорахували, що у разі перемоги Дніпра цей показник зросте мінімум удвічі», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Зі свого боку позаштатний радник міського голови з питань культури, заслужений діяч мистецтв України Євген Гендін зазначив: «У заявці вдалось поєднати низку різножанрових, інноваційних і вже традиційних речей. В усякім разі цей підготовчий процес був корисним. Він дав змогу подивитися місту на себе, стан культури, громадськість».

До 7 лютого триватиме технічний відбір на відповідність поданих заявок вимогам. Далі над ними працюватимуть експерти. До 10 березня Український культурний фонд планує оголосити результати і назвати місто-переможця.

Telegram-канал Карантин ДНЕПР — канал официальных новостей о коронавирусе и карантине в Днепре
Присоединяйтесь https://t.me/karantindnepr

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Днепровская панорама»

Читайте также