Безпечне місто: Працівники «Муніципальної варти» проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями Дніпра щодо правопорушень

Редакция Днепровской Панорамы

Новини Дніпра. Фото прес-служби міськради

У Дніпрі співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» проводять роз’яснювальну та профілактичну роботу з мешканцями міста щодо можливих правопорушень. Вона проводиться в рамках муніципальної програми «Безпечне місто».

«Щодня співробітники «Муніципальної варти» отримують такі інструкції: охорона громадського порядку, недопущення адміністративних правопорушень, охорона комунальної власності та допомога територіальній громаді. У нас є три види патрулів: пішохідні, велосипедні та автомобільні.

Для кожного виду розроблені маршрути містом, які вони отримують вранці», – зазначив заступник директора комунального підприємства «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради Дмитро Скосарев.

Під час патрулювання співробітники комунального підприємства виявляють громадян, які порушують правопорядок, та проводять з ними профілактичні бесіди. «Найчастіше проводимо профілактичні бесіди з громадянами, які розпивають алкогольні напої у парках, на набережній.

Усі адекватно реагують, розуміють, що порушують правопорядок», – каже працівник «Муніципальної варти» Роман Лавров.

Крім того, в рамках роз’яснювальної роботи співробітники «Муніципальної варти» роздають містянам спеціальні листівки, на яких є інформація про те, як повідомити про правопорушення у місті.

«Добре, що проводиться така ознайомча робота.

Вважаю, що це структура, діяльність якої націлена на те, аби охороняти наш спокій. Добре, що тепер я знаю про це комунальне підприємство, які функції воно виконує, і найголовніше – як звернутися до його представників», – каже мешканець Дніпра Сергій.

 

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также