Борис Філатов: У Дніпрі розпочалася комплексна реконструкція тротуарів

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра. Фото из открытых источников

У Дніпрі розпочали системну реконструкцію пішохідних зон. Міський голова Борис Філатов зазначив: тротуари – болюча для міста тема, однак тепер до їхнього оновлення застосовують комплексний підхід. Загалом у переліку таких ремонтів – 57 вулиць.

«Безумовно, у місті чимало проблем, та одна із найгостріших – стан тротуарів. У багатьох місцях вони стали непрохідними для дніпрян. У нас був проект на реконструкцію 57 вулиць. Тож нині ми перейшли до реалізації запланованого. Це не просто заміна плитки, а комплексна реконструкція. Думаю, містянам сподобається», – сказав Борис Філатов.

Нині капітальний ремонт тротуарів триває на вул. Троїцькій – від площі Троїцької до вул. Святослава Хороброго. Роботи тут розпочали минулого місяця.

Ремонтники замінять тротуарне покриття та бордюри. Нова плитка, що її покладуть на вулиці, стійка до навантажень і не просідає. У місцях для паркування вона здатна витримати вагу не лише легкових автівок, а й більшого транспорту. Плитку замовляли у столиці – в одного із найкращих виробників, який працює на німецькому обладнанні.

Крім цього, на вул. Троїцькій відремонтують зовнішнє освітлення та висадять нові дерева. Також встановлять підземні контейнери для сміття. Це перші баки нового типу.

Їх розташують на глибині близько 2,5 м під землею. Очищатиме контейнери спеціальна машина турецького виробництва. Крім цього, під землю «заховають» й усі комунікації, щоб вулиця мала більш естетичний та європейський вигляд.

«Дуже добре, що дійшли до тротуарів. Подекуди з ними геть біда. Важко і дівчатам на підборах, і з візочками важко. Побачимо, як тут зроблять. Хочеться, звісно, щоб були рівні, нормальні тротуари», – розповіла дніпрянка пані Галина.

Очікується, що реконструкція завершиться вже цієї осені.

А ще до кінця року планують виконати капітальний ремонт тротуарного покриття на вул. Короленка – від площі Троїцької до вул. Святослава Хороброго, а також на площі Троїцькій.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также