Гордість Дніпра: у місті організували безкоштовний табір відпочинку для вчителів, медиків та інших працівників муніципальної галузі

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра. Фото из открытых источников

У Дніпрі набирає обертів новий соціальний проект мерії – «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку, де вчителі, медичні й комунальні працівники – загалом усі працівники муніципальних установ – можуть оздоровитися, знайти нових друзів і просто приємно провести час подалі від міської метушні. Ідея створення проекту належить меру Дніпра Борису Філатову.

Нині у таборі триває вже третя зміна. Загалом цьогоріч тут відпочинуть 3,6 тис. дніпрян.

«Цей проект для людей, які працюють на благо міста та територіальної громади. З бюджету на це виділено близько 9 млн грн. На жаль, табір розташовано не на території міських комунальних закладів. У нас є бази міськводоканалу й міськелектротрансу. Там знаходяться інші наші соціальні проекти. Тим не менш, уся програма й логістика, робота персоналу – все організовано за високими стандартами. Це – перший сезон. Коли ми переконаємося в успіху проекту, а я думаю, що так і буде, адже відпочивальники дуже задоволені, розвиватимемо цю ідею далі», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час відвідин табору 25 липня.

Табір «Гордість Дніпра» розташували на базі санаторію «Курорт Орлівщина», що у Новомосковський районі. Цей санаторій не належить місту. Щоб організувати перші заїзди, керівників комунальних установ попросили розповісти про проект усім охочим.

Щопонеділка відпочивальників привозять сюди комфортабельними автобусами. Протягом відпочинку у санаторії пропонують 4-х разове харчування. Тут також цілодобово працює медпункт. Є й охорона.

На території облаштували різні зони активності. Гості санаторію можуть зосередитися на заняттях спортом, приділити увагу інтелектуальним, творчим і оздоровчими заняттям. А ще тут є затишний пляж. Відпочивальники організацією свого дозвілля задоволені.

Педагог Ольга Крамар у таборі відкрила нове захоплення – виготовлення ляльок-мотанок. Жінка переконана: такий соціальний проект буде дуже популярним.

«Відпочиваємо чудово, лише позитивні емоції. Просто всі дні – щастя. У нас є розпорядок на день. Там ранкові зарядка та процедури, прекрасне харчування, а ще – багато майстер-класів. Виготовляли ляльок-мотанок, дуже сподобалося. Увечері в нас дискотеки. Ми дуже задоволені. Обов‘язково потрібні такі проекти. Табір буде популярним, адже кожен з нас розповідає своїм колегам, як тут добре», – переконана пані Ольга.

Водночас її колега, вчителька Людмила Біла також впевнена: табір дуже сподобається, зокрема педагогам, адже вони чекають на відпочинок увесь навчальний рік. У санаторії педагог зосередилася на читанні художньої літератури. Каже: відпустка для неї – рідкість, адже влітку вона зазвичай працює у дитячих таборах.

«Не кожен викладач може дозволити собі виїхати в санаторій майже на тиждень. Такі проекти дуже необхідні. Ми знаємо про інші ініціативи Бориса Філатова. Ми справді пишаємося нашим мером, що він створює такі проекти й приємні миті життя для людей», – розповіла Людмила Біла.

Як відомо, з ініціативи мера Бориса Філатова у місті вже четвертий рік працюють безкоштовні муніципальні проекти для дітей – табір «Діти Дніпра», а також для програми для містян елегантного віку – табір «Золотий вік» і освітня платформа «Університет третього віку».

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также