Японська компанія JICA підтвердила готовність та зацікавленість мерії Дніпра щодо будівництва у місті сміттєперобного об’єкту

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра. Фото из открытых источников

Мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками зовнішньоекономічної компанії JICA (Японія). Головна темою обговорення стали результати фінального звіту щодо поводження з відходами у Дніпрі. До цього аналітична група вже тривалий час досліджувала сміттєві полігони, де планують розмістити завод. Зібрані аналітичні дані систематизують на передадуть на розгляд урядам Японії та України.

Як відомо, виконком міськради Дніпра співпрацює з зовнішньоекономічною компанією JICA (Японія) щодо будівництва сміттєперобного об’єкту у місті. Це – розлогий процес. До роботи залучено чималу кількість фахівців сторін.

Борис Філатов підкреслив: цей процес непростий та кропіткий – зокрема у роботі з документами, однак мерія готова пройти всі етапи, щоб досягти позитивного результату.

«Хочеться сподіватися, що в цьому, так би мовити, змаганні – в хорошому сенсі – ми зможемо виграти у таких великих територіальних громад як Київ і Харків. Вони також подали заявки в цю програму. Та, як я бачу, ми підготовлені краще. Зараз, перебуваючи на фінальній стадії, можна відчувати стриманий оптимізм. Далі рішення має ухвалити український уряд. Зокрема, я спілкуватимуся з керівництвом уряду, з віце-прем’єр міністрами, міністерством регіонального розвитку. Подаватиму далі документи на розгляд, щоб під гарантії держави наше місто могло отримати фінансування з боку Японії на будівництво сміттєперобного об’єкту», — зазначив очільник міста.

Зустрічі та обговорення з японськими фахівцями у мерії Дніпра проводять кожні півтора місяці.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также