Термомодернізація та зручні спортмайданчики: У Дніпрі триває реновація шкіл

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра. Фото из открытых источников

У Дніпрі триває масштабна реновація навчальних закладів, започаткована з ініціативи міського голови Бориса Філатова. Комплексну реконструкцію, що включає оновлення не лише будівель, а й прилеглих майданчиків, роблять насамперед у так званих школах-тисячниках.

Один із навчальних закладів, де нині тривають роботи, – спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов. Цього року вона відзначить 55-ту річницю свого заснування.

«У нас є програма реновації комунальних навчальних закладів. Цього року, із переходом у наступний, запланований капітальний ремонт семи шкіл. У школі № 7 роботи ведуться системно – за всіма напрямками. Передусім – енергоощадний фасад. Усі розуміють, які нині ціни на енергоносії. Місто у своєму розвитку чітко слідує принципу енергоощадності. Є питання щодо 1 вересня, однак я наполягаю на тому, щоб підрядники пришвидшилися. Як мені доповідають, зриву навчального процесу не буде», – зазначив Борис Філатов.

Капітальний ремонт будівлі школи № 7 передбачає комплексну термомодернізацію. Тут зроблять капітальний ремонт покрівлі та облаштують вентильовані фасади. Для цього їх утеплять мінераловатними плитами. А ще у школі встановлять енергоощадні вікна та двері.

«Раніше капітального ремонту не робили. Тож це – дуже великий подарунок від міськради до ювілею закладу. Ми дуже задоволені», – розповіла в. о. директора школи № 7 Олена Гальська.

Крім цього, до ладу приведуть прилеглу територію. На шкільному подвір’ї покладуть асфальтове покриття, зроблять розарій, дитячі майданчики, футбольне поле, а також майданчики для баскетболу та волейболу. Облаштують і глядацькі трибуни.

Учень цієї школи, семикласник Максим Єрмак не приховує: найбільше він чекає на нове футбольне поле.

«Коли воно буде, буде трава на ньому, буде набагато цікавіше й приємніше бігати. Більш за все хочеться поле. А ще – щоб школа, усе це було ще кращим, ніж раніше», – розповів хлопець.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также