У Дніпрі співробітники Муніципальної варти врятували чоловіка із полум’я

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра

25 липня о пів на другу ночі співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» під час патрулювання Новокодацького району врятували чоловіка з будинку на вул. Кайдацькій, у якому була пожежа.

«Перебуваючи у районі патрулювання, побачили займання приватного будинку. Спершу поговорили з перехожими, аби з’ясувати, чи є всередині люди. Коли стало ясно, що там є людина, вибили вікно у будинку, щоб потрапити всередину. Там побачили чоловіка та витягнули його звідти», – каже співробітник КП «Муніципальна варта» Андрій Чернік.

Коли працівники Муніципальної варти потрапили до будинку, чоловік був непритомний.

«Увійшовши до будинку, ми побачили непритомного чоловіка на ліжку. Я намагався привести його до тями. Потім доніс до вікна і передав напарнику. Через те, що чоловік був у нетверезому стані, він не усвідомлював, що коїться», – додав співробітник Муніципальної варти Богдан Міщенко.

Начальник відділу охорони КП «Муніципальна варта» Роман Коваленко зазначив, що чоловіка вдалося врятувати завдяки злагодженій роботі та гарній підготовці працівників: «У системі службової підготовки співробітників комунального підприємства розглядаються дії на випадок пожежі. Наші співробітники спрацювали чітко та зважено. Завдяки цьому було врятовано людське життя».

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также