У Дніпрі відновили освітлення на понад 70% вулиць, які запланували зробити цього року

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра

У Дніпрі триває відновлення вуличного освітлення. Бригади комунального підприємства «Міськсвітло» працюють в усіх районах міста. 13 липня робота триває, зокрема, на вулицях Полинній та Cорокового, що у мікрорайоні Краснопілля. Тут освітлення відновлюють у рамках програми Бориса Філатова «Місто без околиць».

На вулиці Полинній світла не було взагалі. Тут комунальники монтують сучасний самонесний ізольований електропровід, стійкий до погодних умов та перепаду температури. Також встановлюють енергоощадні світильники із натрієвими лампами. Їх буде 17. На вулиці Сорокового прокладають такий самий самонесний ізольований провід, монтують 27 нових натрієвих світильників замість старих.

«За декілька днів закінчимо роботу на цих вулицях, і мешканці будуть з вуличним освітленням. З початку року у Краснопіллі освітлення відновили на 16 вулицях. До кінця року у цьому районі воно з’явиться ще на 5 об’єктах. Загалом у місті зовнішнє освітлення відремонтували на 144  вулицях зі 184, які запланували зробити цього року», – розповів заступник директора комунального підприємства «Міськсвітло» Олександр Олефіренко.

Робітники працюють на новій сучасній техніці.

«Машина є більш мобільною. На ній можуть розміститися 6 осіб, не враховуючи водія. Та й загалом монтажні роботи швидше виконуються за допомогою нового комунального транспорту», – сказав начальник ремонтної бригади Андрій Алексєєв.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также