У мерії Дніпра розповіли про боротьбу з великими стихійними смітниками

Редакция Днепровской Панорамы

Новини Дніпра. Фото прес-служби міськради

У Дніпрі нараховується 32 балки, 7 з яких вважаються основними.  У них роками накопичували так звані безхазяйні відходи, які вивозили мешканці та «нелегальні» перевізники. Щоб вирішити цю проблему, міська влада встановлює на під’їздах до балок бетонні огорожі.

Одним із таких об’єктів є Червоноповстанська балка поблизу вулиці Саксаганського. Вона входить до переліку основних. Тут місяць тому розчистили територію і зараз встановили бетонні плити для унеможливлення проїзду машин.

«Звідси ми вивезли близько 100 кубічних метрів сміття, у тому числі й габаритного. Встановили плити. Мешканці, що проживають поруч, вивісили табличку з надписом заборони вивозити сюди відходи. Загалом у місті бетонні плити встановлено за 20-ма адресами стихійних смітників.

Таким чином боремося із недопущенням накопичень безхазяйних відходів на території міста. Дуже у цьому допомагає комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів», яке надає техніку», – розповіла директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Ірина Козлова.

Приватний будинок дніпрянки Галини Давиденко знаходиться зовсім поруч із балкою, по вулиці Саксаганського. Жінка радіє, що нарешті тут розчищені гори сміття та заборонили проїзд до балки.

«Це було просто жахіття. Ці купи сміття смерділи. При вітрах папір, пакети – все розліталося. Добре, що влада міста розчистила цю територію, встановила плити. Але, на жаль, все одно знаходяться люди, які скидають побутові відходи у балку», – розповіла жінка.

Вона також пожалілася на відсутність поруч сміттєвих баків – навколо лише приватний сектор, багато людей похилого віку, доводиться йди викидати сміття за хвилин 10-15 звідси.

Зі свого боку, директор департаменту Ірина Козлова пояснила:  зараз по місту іще триває процес установки нових баків для сміття. Працюємо з квартальними комітетами щодо місць їх розміщення. Після узгоджень комунальні підприємства, які наразі вивозять тверді побутові відходи у місті, облаштують сміттєбаки.

На сьогодні мешканців лівого берега обслуговує КП «Житлове господарство Самарського району», а правого – КП «Житлосервіс-2».

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также