Всесвітньо відомі музиканти розповіли про свої очікування від ювілейного фестивалю «Джаз на Дніпрі»

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра. Фото из открытых источников
Вже сьогодні, 20 липня, у Дніпрі розпочнеться ювілейний музичний фестиваль «Джаз на Дніпрі-2018». Вже третій рік поспіль він проходить в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». Також цьогоріч виповнилось 50 років з проведення першого фестивалю «Джаз на Дніпрі» у нашому місті.
Протягом двох днів на Монастирському острові для дніпрян та гостей міста виступатимуть найкращі музиканти зі всього світу – Австралії, США, Японії, Франції, Латвії, Польщі.
«Це – мій перший візит до України та Дніпра. Мені усе дуже подобається, люди дуже гостинні. У 1968 році відбувся перший фестиваль джазу у цьому місті, були якість перерви.
Але у 2016 році, завдяки злагодженій роботі цілої команди та підтримці керівництва міста, фестиваль «Джаз на Дніпрі» відродили. І я дуже пишаюся тим, що причетна до цього вже три роки», – каже джазовий продюсер Iна Дiттке.
Організатори підготували для гостей фестивалю багато сюрпризів. І один з них – це симбіоз оперного вокалу та джазу у виконанні Марії Максакової та Вінсана Буржекса.
«Я вже втретє у Дніпрі та не втомлююся дивуватися красоті й гостинності вашого міста. Щоразу «Джаз на Дніпрі» для мене – це новий досвід та нові враження. Навіть можна казати, що для мене цей фестиваль став своєрідною родиною», – поділився враженнями Вінсан Буржекс.
Денісс Пашкевич – один із хедлайнерів фестивалю. Каже, що для нього «Джаз на Дніпрі» – це унікальне явище.
«Я виступатиму разом із Дмитром Логвіним та колективом Аргентум. І це все дуже цікаво, бо ця музика сповнена вогню.
Я думаю, що фестиваль, який може об’єднати абсолютно різних людей, – це унікальний фестиваль», – додав Денісс Пашкевич.
Як відомо, «Джаз на Дніпрі-2018» триватиме три дні – з 20 по 22 липня.  З повною програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті: https://jazz-dnepr.com/

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал Telegram.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также