З початку року у Дніпрі відремонтували 350 тисяч квадратних метрів доріг

Редакция Днепровской Панорамы

Новости Днепра

У Дніпрі тривають капітальні та поточні ремонти доріг. Загалом з початку року оновили вже 350 тис. кв. метрів дорожнього покриття. Щодня у різних районах міста працюють близько 15 бригад комунальників.

Так, у Амур-Нижньодніпровському районі взялися за вулиці, на яких ремонту не було щонайменше 14 років.

«Цього року зробили майже 10 вулиць. На деяких ремонту не було з 1993 року, на більшості – з 2004-го. Основна проблема Амур-Нижньодніпровського району в тому, що він розташований на півтора метра нижче рівня Дніпра. Його підтоплює, тут дуже складні ґрунти. На деяких ділянках навіть неможливо встановити бордюри, адже у разі сильних злив дорога може перетворитися на річку. Тому там, де це можливо, ремонти охоплювали бордюри, десь дали можливість для водовідведення», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Мер зауважив, що за умови необхідного фінансування та подальшого розвитку децентралізації питання доріг вирішуватиметься комплексно. За словами очільника Дніпра, кількість коштів, яких потребує зношена міська інфраструктура, може сягати десятків мільярдів гривень.

Однак певні якісні зміни відчутні й зараз.

«Дякую від імені водіїв та усіх наших пасажирів. Раніше автопарк страждав. Збільшився інтервал руху машин – через погану пропускну здатність дороги водії їхали на понижених передачах. Нині дороги хороші. Якістю задоволені», – переконує директор одного з автобусних парків міста пан Анатолій.

Водночас у Дніпрі ремонтують внутрішньоквартальні дороги. Зокрема, в Індустріальному районі зробили прибудинкові території за кількома адресами, а ще – проїзд від вул. Калинової до просп. Петра Калнишевського. До переліку ремонтів увійшли прибудинкові території ще чотирьох будинків та проїзд до буд. № 22 на просп. Петра Калнишевського.
Місцеві мешканці згадують: раніше дороги між будинками були такі погані, що люди навіть падали.

«Було так, що через ями падали. Зараз хороша, чудова дорога. Нам би всюди такі. Щоб така краса була. Ми раді, що вони (влада Дніпра. – Ред.) таке затіяли і роблять. А ми будемо підтримувати це все», – розповіла місцева мешканка пані Валентина.

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также