В 2020 году отремонтируют 129 километров трассы Днепр-Николаев
События
В 2020 году отремонтируют 129 километров трассы Днепр-Николаев
Премьер-министр Украины Алексей Гончарук пообещал восстановить более 129 километров дорожного покрытия на трассе Днепр-Кривой Рог-Николаев в 2020 году. Об этом он заявил на форму Дороги 2020. Наибольшее количество дорожного покрытия отремонтируют на следующих участках: М19…
На Азовском море от пляжей осталась полоска, летом загорать будем стоя
Не пропустите новости
На Азовском море от пляжей осталась полоска, летом загорать будем стоя
В курортной Кирилловке чем ближе к курортному сезону, тем больше назревает неспокойная ситуация. Местные власти и экологи встревожены, что есть угроза остаться без пляжей. В результате прибрежная зона становится все уже и уже. Как бы…
На Днепропетровщине на улицы вышел спецназ: подробности (Фото)
События
На Днепропетровщине на улицы вышел спецназ: подробности (Фото)
В Павлограде Днепропетровской области полиция и подразделения специального назначения вышли патрулировать улицы. Об этом корреспондент «ДП» узнал в пресс-службе полиции Павлограда. В течение двух дней полицейские Павлоградского отдела полиции совместно с сотрудниками полка полиции особого…
Пенсия в Украине: тех кто получают больше 10 тысяч, стало больше в два раза
События
Пенсия в Украине: тех кто получают больше 10 тысяч, стало больше в…
Пенсионный фонд распределил пенсионеров по размеру выплат. За год доля украинцев, пенсия которых составляет до 1500 грн, уменьшилась с 19% до 0,7%, а тех, кто получает более 10 тыс. грн пенсии, увеличилась почти вдвое – с 1,2%…
Участницу АТО и волонтера высадили из автобуса из-за российских сериалов (Видео)
События
Участницу АТО и волонтера высадили из автобуса из-за российских сериалов (Видео)
В автобусе Луцк-Киев произошел скандал, участницу АТО, которая возвращалась с похорон возлюбленного, погибшего на фронте и волонтера высадили после требования выключить российский сериал в салоне. Участвовавшую в АТО парамедик Ярина Черногуз и волонтера Анастасию возмутило,…

Молодь розповіла меру Дніпра про враження від цілого дня роботи у міськраді

Редакция Днепровской Панорамы
2 месяца назад, 19:15

Молодь розповіла меру Дніпра про враження від цілого дня роботи у міськраді

6 грудня, у День місцевого самоврядування, у мерії Дніпра п’ятнадцятеро школярів і студентів приміряли на себе професію посадовців. Із самого ранку молодь пліч-о-пліч працювала із керівниками департаментів і управлінь міськради. Наприкінці робочого дня про свої зауваження та відкриття «нові співробітники» розповіли міському голові Борису Філатову.

Серед основних пропозицій – зменшити обіг паперової документації і наступного разу організувати одноденне стажування також і для мера.

Молодь розповіла меру Дніпра  про враження від цілого дня роботи у міськраді

«У подальшому потрібен колективний формат. Ми його продумаємо. Гадаю, що до наступного Дня місцевого самоврядування ви зможете також побути зі мною та побачити, як і які проблеми доводиться вирішувати. Для мене це – не новий формат. Він часто зустрічається, зокрема, в журналістиці. Це дозволяє суттєво змінити свою думку стосовно не лише державної служби, а й людини, яка тебе приймає», – сказав Борис Філатов.

Під час зустрічі він також показав, як виглядає робота мера – на прикладі телефонних перемовин із людиною щодо забудови однієї з ділянок у Дніпрі.

Щоб дізнатися, як усе працює насправді, молодь долучили до інспекцій з розміщення реклами і паркування на вулицях, перевірки якості доріг, роботи ковзанки і трамвайного депо. А ще – показували, як виглядає організаційний бік спортивних чемпіонатів і що відбувається під час патрулювання міських парків екіпажами «Муніципальної варти».

Студент Дніпровської медичної академії Євген Шевцов вивчав особливості роботи департаменту охорони здоров’я. Хлопця цікавив перебіг медичної реформи і те, як місто опікується поліклініками та лікарнями: «Мені показали, яку колосальну масу коштів і скільки сил витрачає міська рада. І державних коштів, на жаль, мало, тож міська рада повинна їх знаходити».

Молодь розповіла меру Дніпра  про враження від цілого дня роботи у міськраді

Водночас Євген переконаний: людям варто розуміти, що все дійсно змінюється. «Вони звинувачують міську раду, але я бачу, що міська рада робить усе у кожній лікарні. У той час, як закупівля обладнання – це сотні мільйонів гривень. Та люди цим не цікавляться, тож це треба доносити до них», – зазначив студент.

Разом з цим, важливим для себе студенти називають досвід роботи у департаменті інноваційних технологій. Адже тут для молодих розробників дають можливість реалізувати свої проєкти та знайти підтримку для власних винаходів.

Читайте также