Алла Мазур, которая борется с раком, растрогала историей о лечении «Основная часть позади»

Мария Козкина

Алла Мазур, которая борется с раком, растрогала историей о лечении

Известная телеведущая Алла Мазур рассказала о том, как идет ее борьба с онкозаболеванием. Она поблагодарила за поддержку и поделилась сокровенным о том, как важно сейчас соблюдать карантин.

Об этом корреспондент Днепровской панорамы узнал на ФБ странице Аллы Мазур.

«Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно — показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи.

В команду ТСН.Тижня, з якою не втрачали зв’язку ні на день. І в студію, де весь цей час були на інформаційній передовій мої любимі колеги.

Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась», — написала Алла Мазур у Facebook.

Ведущая обратилась к зрителям с просьбой соблюдать карантин и помнить, что жизни многих людей зависят от каждого из нас.

«Оскільки повертаюсь тоді, коли про здоров’я мусить думати вся країна, навіть весь світ — хочу попросити вас про одну річ.

Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам’ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце — пригадайте.

Поряд з тими, в кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив, можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом.

Ті, хто ще лікується від онко. Або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною.

Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають — це не тільки наша особиста справа. Для когось — це справді питання життя.

Нехай у кожного з нас — воно буде довгим і щасливим!», — зазначила ведуча.

Напомним, ранее мы писали

«Отзовись к@злина, я тебе баночку подарю»: в Днепре разъяренная мать возмущена, что окурок из окна чуть не попал в коляску ребенку

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также