Борис Філатов – один із найвідповідальніших мерів

Мария Козкина

Борис Філатов – один із найвідповідальніших мерів. Новости Днепра

Згідно з даними аналітичного порталу «Слово і Діло» станом на початок травня, міський голова Дніпра Борис Філатов посів друге місце у рейтингу мерів українських міст за рівнем відповідальності.

Дніпровський мер випередив очільників Харкова, Одеси, Києва та Львова.

Всього до переліку увійшли керівники 19 обласних центрів. Про це під час прес-конференції 7 травня повідомив голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв. Ці дані він навів у рамках моніторингу діяльності міської влади.

Рейтинг складений за підсумками роботи міських голів – що більше обіцянок виконав мер, то вища позиція в рейтингу.

Борис Філатов – один із найвідповідальніших мерів. Новости Днепра
«Борис Філатов виконав 62% своїх обіцянок. Загалом же мер Дніпра дав 200 обіцянок, з яких наразі виконано 124 і ще 31 перебуває у процесі виконання (16% від загальної кількості). Перше місце за рівнем відповідальності – з відривом в 1% – посів міський голова Тернополя Сергій Надал (63% виконаних обіцянок).
Також у першу п’ятірку ввійшли мер Хмельницького Олександр Симчишин (59%), мер Херсона Володимир Миколаєнко (54%) та мер Харкова Геннадій Кернес (53%). Очільник Києва Віталій Кличко опинився лише на 9-му місці – 46% виконаних обіцянок, а мери Львова та Одеси взагалі не потрапили до топ-10: Андрій Садовий посів 11-те місце (41%), Геннадій Труханов – 12-те (40%).
Найменша частка виконаних обіцянок у міського голови Ужгорода Богдана Андріїва – лише 16%», – повідомив Станіслав Жолудєв.

Більшість виконаних обіцянок Бориса Філатова стосується реалізації плану робіт на 2018 рік, який був презентований навесні минулого року.

Насамперед, це:

— капітальні ремонти ліфтів, відновлення всіх підйомників, що не працюють;

— відродження муніципального електротранспорту – запуск нових і продовження наявних тролейбусних маршрутів, оновлення рухомого складу, модернізація інфраструктури, навігаційне обладнання на всіх тролейбусах і трамваях, «розумні табло»;

— капітальні ремонти дошкільних і шкільних навчальних закладів, модернізація й розширення мережі медичних закладів міста;

— відновлення та розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури, оновлення вуличного освітлення, підвищення рівня безпеки на дорогах (дорожні знаки, розмітка, світлофори, освітлення перехресть, антипаркувальні стовпчики, камери відеоспостереження тощо).

«Щодо обіцянок, які перебувають у процесі виконання, то, насамперед, це великі інфраструктурні проекти, як, наприклад, будівництво метрополітену та реконструкція Набережної Перемоги; будівництво та реконструкція спортивних об’єктів;
розширення мережі комунального електротранспорту (запуск тролейбусного маршруту на ж/м Перемога-6 і Придніпровськ) і продовження оновлення рухомого складу тролейбусів; реновація закладів освіти;
місцеві програми соціальної підтримки містян.
Усе це або потребує певного часу для реалізації, або здійснюється постійно (до моменту завершення певної програми)», – додав Станіслав Жолудєв.
Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также