Дети очень устали. Прошу не смотреть новости: мама хореографа из Павлограда рассказала об эвакуации из Китая (Видео)

Мария Козкина

Галина Васильева — мама эвакуированной из Уханя павлоградского хореографа Анастасии Васильевой пообщалась с дочерью, о чем рассказала журналистам UA: ДНІПРО .

— Дуже діти втомилися, всі, хто їде в автобусі вже втомились, тому що більше доби вони вже добираються. Вранці мав сісти літак, їх мали розмістити, в принципі, якби все пройшло без проблем, то в обід вони вже мали гарячий обід їсти. А тут дитина з таким стикнулася, я навіть заборонила їй новини дивитись.

Вони там усі з телефонами, я сказала, щоб новини ні якому разі не дивились. Тому що я уявила собі, як це буде дітям все це побачити. Коли телефонують в редакцію і кажуть, що не треба їх сюди везти. А куди їх везти? На Місяць? Вибачте, вони здорові люди.

Мені прикро, і дитині прикро, і всій родині. Як прокажені, хоча вони всі здорові. Ніяких підстав боятися немає, — рассказала Галина Васильева.

— Ми не знаємо скільки нам ще їхати, ми навіть не можемо по мапі зрозуміти, тому що нас везуть об’їзними шляхами.

Ми спочатку коли виїжджали, то показувало, що нам їхати 2-2,5 години, в результаті вже більше 3 годин їздимо, вже всі втомилися, голодні. Нам роздали бутерброди і дали води, погодували, як змогли», – рассказала маме Анастасия Васильева.

Галина Васильєва – мама евакуйованої з Уханя Анастасії Васильєвої

Галина Васильєва – мама евакуйованої з Уханя Анастасії Васильєвої. Дівчина – хореографиня з Павлограда. До Китаю поїхала працювати танцівницею з групою вдруге. Повертатися мала у березні. За словами її мами, коли люди почали хворіти на коронавірус, Анастасія не боялася заразитися і не хотіла повертатися в Україну. Поїхала, бо вся її група їхала. «Дуже діти втомилися, всі, хто їде в автобусі вже втомились, тому що більше доби вони вже добираються. Вранці мав сісти літак, їх мали розмістити, в принципі, якби все пройшло без проблем, то в обід вони вже мали гарячий обід їсти. А тут дитина з таким стикнулася, я навіть заборонила їй новини дивитись. Вони там усі з телефонами, я сказала, щоб новини ні якому разі не дивились. Тому що я уявила собі, як це буде дітям все це побачити. Коли телефонують в редакцію і кажуть, що не треба їх сюди везти. А куди їх везти? На Місяць? Вибачте, вони здорові люди. Мені прикро, і дитині прикро, і всій родині. Як прокажені, хоча вони всі здорові. Ніяких підстав боятися немає», – розповіла Галина Васильєва. При нас Галина Васильєва зателефонувала доньці, яка сьогодні прилетіла з Уханя. «Ми не знаємо скільки нам ще їхати, ми навіть не можемо по мапі зрозуміти, тому що нас везуть об’їзними шляхами. Ми спочатку коли виїжджали, то показувало, що нам їхати 2-2,5 години, в результаті вже більше 3 годин їздимо, вже всі втомилися, голодні. Нам роздали бутерброди і дали води, погодували, як змогли», – розповіла Анастасія Васильєва. Нагадаємо, сьогодні з Уханя до України прилетіли 27 іноземців та 45 громадян України. З них 16 – з Дніпропетровщини. Спочатку літак не зміг сісти у Харкові через туман. Після полетів на дозаправку у Київ, об 11:50 літак сів у Харкові. Там пасажирів та членів екіпажу обстежили лікарі – ні у кого ознак коронавірусу не виявили. Звідти кортеж вирушив до Нових Санжар на Полтавщині. Там у медцентрі українці та іноземці мають перечекати 14-денний карантин. Мешканці Нових Санжар заблокували трасу та влаштували пікет проти приїзду до них українців з Китаю. Пізніше трасу розблокували. Станом на 18:00 пікет триває.

Опубліковано UA: ДНІПРО Четвер, 20 лютого 2020 р.

Напомним, ранее мы писали

Камнями забросали автобусы, жгут шины: как в Новых Санжарах встречают украинцев из Китая (Фото) 

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также