Над Приднепровской ТЕС замечены клубы чёрного дыма (Видео, Фото)

Даниил Дяченко

Над Приднепровской ТЕС замечены клубы чёрного дыма (Видео, Фото). Новости Днепра

5 августа над двумя энергоблоками Приднепровской ТЭС замечен выброс черного дыма.

Об этом журналисты «Днепровской Панорамы» узнали на странице гражданской организации «Экопатруль»

Сегодня около 8:50 на Приднепровской ТЭС запустили в работу 10 и 11 энергоблоки. Дым от их производства выходит в одну трубу. Через несколько минут после начала их работы произошёл выброс клубов чёрного дыма. Чёрный дым исчез, приблизительно, через 10 минут.

Над Приднепровской ТЕС замечены клубы чёрного дыма (Видео, Фото). Новости Днепра

Над Приднепровской ТЕС замечены клубы чёрного дыма (Видео, Фото). Новости Днепра

Выброс зафиксировала одна из онлайн-видеокамер

Аварія 5 серпня 2019 року на ДТЕК Придніпровській ТЕС

Увага! Аварія на ДТЭК Приднепровская ТЭС!Сьогодні зранку (5 серпня 2019 року) близько 8:50 на Придніпровській ТЕС був запущений у роботу 10 або 11 енергоблок (дим виходить в одну трубу) і о 8:56 небо вкрилося густим чорним димом. Дим густо йшов зі ВСІЄЇ БУДІВЛІ, в якій розташовані робочі енергоблоки станції та рубки їх керування.Візуально аварія продовжувалась до 10 хвилин, проте викиди були дуже активними та безперечно небезпечними!Чи повідомила про надзвичайну ситуацію містян станція? Чи попередила про небезпеку здоров`ю? Чи проінформувала органи місцевого самоврядування про аварію, аби ті повідомили громаді?Жодного (!) повідомлення, ані офіційного, ані будь-якого іншого ми не знайшли.Пост на межі санітарно-захисної зони, який належить ТЕС, не передає дані з 30.05.2019 року (https://ecoinfo.pro/site/any_points…).Оперативне інформування у випадках аварій могло б убезпечувати громаду від негативного впливу токсичного забруднення, бо ми живемо в промисловому місті, де виробничі потужності підприємств зношені вщент, і постійно знаходимось у зоні ризику.На жаль, констатуємо, що поки можемо розраховувати лише на власні сили.Дивіться камери спостереження на нашому сайті https://www.savednipro.org/pridniprovska-tes-online/, підписуйтесь на Saveecobot та у разі аварій – зачиняйте вікна, вмикайте зволожувачі повітря, робіть вологе прибирання і, без необхідності, протягом декількох годин не виходьте на вулицю.

Опубліковано Save Dnipro Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Официальных заявлений об происшествии пока никто не сделал. Пост, осуществляющий контроль за этой зоной ТЭС не передавал данные с мая этого года.

Напомним, ранее мы писали

ДТЭК сделал революционное нововведение в Днепре: полный контроль за всем

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также