В Днепре крупный вуз закрыли на карантин

Мария Козкина

В Днепре один из вузов ушел на карантин.

Об этом корреспондент Днепровской панорамы узнал из сообщения на официальном сайте Днепровской политехники.

«Навчання в умовах карантину з 28 вересня 2020 року.

У зв’язку з віднесенням з 28 вересня 2020 року м. Дніпро Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій до «жовтої зони», наявності випадків самоізоляції викладачів та здобувачів вищої освіти, з метою вжиття та реалізації заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та відповідно до рішення Вченої ради університету частина курсів переведена на навчання у дистанційному режимі.

Освітній процес зі здобувачами вищої освіти 1-го курсу бакалаврату (нормативний та скорочений терміни навчання), 2-го курсу бакалаврату (нормативний термін навчання) та 1-го курсу магістратури буде проводитись згідно з графіком навчального процесу в змішаному форматі до 11 жовтня 2020 рокуз 12 жовтня 2020 року – в дистанційному.

У випадку необхідності забезпечення опанування елементів освітньої програми (навчального плану) дозволяється проведення очних занять з врахуванням чинних на поточний час протиепідемічних обмежень», — написано в сообщении.

В Днепре крупный вуз закрыли на карантин

Напомним, ранее мы писали

«Вспышка коронавируса в Днепре связана с увеличением интенсивности социальных контактов молодежи» — эксперт

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также