Ахметівський ДТЕК погрожує відключити Аульський водогін

Редакция Днепровской Панорамы

denisenko_siniy.jpg

Народний депутат України Андрій Денисенко заявив про підготовку законопроекту, у якому йдеться про націоналізацію підприємства ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

«Готую законопроект про націоналізацію ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» як організації, яка системно порушує права споживачів, шантажує цілі територіальні громади і свідомо підриває підприємства комунальної галузі», — зазначив на своїй сторінці у Facebook народний депутат.

Нагадаємо, що ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» належить олігарху Ринату Ахметову. 

«Ахметівський ДТЕК погрожує відключити від електрики за борги головне водопостачальне підприємство Дніпропетровщини — Аульський водогін, яке забезпечує питною водою 1,5 мільйони населення області. За ті самі 320 мільйонів гривень боргів, в які у 2010-2016 роках загнали водопостачальників регіонали під орудою Сашка Вілкула, готуючи Аульський водогін до банкрутства. Останнє було зупинено вже новим керівництвом цього КП. Пора поставити питання про повернення у державну власність мажоритарного пакету акцій ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», яким за Януковича незаконно заволодів Ахметов», — підкреслив Денисенко.

Мэр Днепра также прокомментировал эту ситуацию. Подробнее читайте здесь

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также