«Я знаю, как кричит человек, которому выдаливают пальцем глаз»: в Никополе напали на известного человека (Видео)
Не пропустите новости
«Я знаю, как кричит человек, которому выдаливают пальцем глаз»: в Никополе напали…
В Никополе напали на известного оператора, сотрудника студии «12 кадр» Дмитрия Панкова. Об этом корреспондент «Днепровской панорамы» узнал из сообщения Екатерины Стрельченко.     Сьогодні на мене два рази навели рушницю, бо зробила зауваження чоловікам,…
Самые-самые добрые в мире фото: их можно смотреть вечно, улыбаться и плакать
События
Самые-самые добрые в мире фото: их можно смотреть вечно, улыбаться и плакать
В наше непростое время очень важно сохранять в себе человечность. Ведь в этом чувстве нуждаются не только окружающие люди, но и животные. Именно последним порой так не хватает человеческой заботы, помощи и сострадания. В этой…
В Днепре будут судить «минеров», которые сообщили о бомбе в здании суда
Не пропустите новости
В Днепре будут судить «минеров», которые сообщили о бомбе в здании суда
В Днепре на скамье подсудимых оказались двое местных жителей, которые сообщили о минировании Центрального апелляционного хозяйственного суда. Об этом корреспонденты «Днепровской панорамы» узнали на сайте Сегодня. Как выяснилось позже, «шутниками» оказались 26- и 30-летний приятели:…
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
События
В Днепре появился Telegram-канал самых интересных новостей города
В Днепре появился Telegram-канал «Днепровской панорамы», где вы сможете найти самые интересные и актуальные новости города. Мессенджер Telegram можно установить по ссылкам в App Store или Google Play. После установки Вам нужно подписаться на канал «ДП», где…
Безлюдный и уже не Южный: как сегодня выглядит второй ж/д вокзал Днепра (Фото)
Не пропустите новости
Безлюдный и уже не Южный: как сегодня выглядит второй ж/д вокзал Днепра…
Полупустынный Южный вокзал Днепра сменил название, но по прежнему такой же безлюдный и таинственный. Когда-то отсюда отправлялись поезда дальнего следования, сейчас жизнь второго вокзала Днепра намного спокойнее. Правда, перрон и зал ожидания здесь больше облюбовали…

Гройсман іде до парламенту

2 недели назад, 15:41

Він не об’єднуватиметься з Порошенком, а візьме участь у перегонах на чолі нової партії «Українська стратегія». Після оголошення про участь в парламентських виборах, рейтинг політичної сили прем’єра почав різко зростати, з 0,9% до 2,9%, -це на думку експертів демонструє високий рівень довіри населення.

Схоже, зараз ми вже на практиці бачимо,  чим відповідальні державні менеджери відрізняються від тих, хто намагається сподобатися людям за будь-яку ціну – потрібно не триматися за посаду, проте мати реальні плани для «перезавантаження» влади й держави в цілому.

ПОТРІБНЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ…

Результати останніх виборів в Україні показали — зміна управлінської системи й моделі необхідна, як ніколи. І парламенту це має торкнутися в першу чергу. Депутатів цього скликання,звичайно, є за що хвалити, але й приводів критикувати також вистачає. Головне, що їм варто закинути – дуже багато реформ як цього, так і минулого уряду, не знаходили підтримки залу, тому впроваджувалися надто повільно. Ще б пак – з  35 законопроектів, визначених урядом як  пріоритетні для розвитку економіки, нардепи прийняли лише одиниці.

Зрозуміло, за таких умов Раду потрібно перезавантажувати. Але яким чином? Є дві моделі. Перша — зробити це швидко, проте за існуючими правилами, з розбалансованими гілками влади та за старою виборчою системою. Якісно нових людей в такому випадку пройде не багато, а ті, хто отримає мандати, змушені будуть працювати за старими правилами. Тож,  дійсно зміни системи і нової якості політики ми після виборів не отримаємо.

Значно ефективнішим мав би стати інший шлях. А саме — зробити перезавантаження після зміни правил. Вже за новим виборчим законодавством, підготувавши стримання і противаги у гілках влади, реформувавши процедури роботи самого парламенту та знявши недоторканність з депутатів наступного скликання. Тоді якісно нові особистості від низки нових партій  прийшли б працювати вже в налагоджений  ефективний механізм…

Таким чином вдалося б оздоровити українську політику. Якщо домогтися, щоб рішення приймалися не під впливом конюнктури, «тут і зараз», а з думкою про майбутнє, можна було б розраховувати на прорив для покращення вітчизняної політики на покоління вперед.

…АЛЕ ПРОЙДЕ ВОНО ЗА СТАРОЮ СИСТЕМОЮ

Шкода, що новий президент не пішов шляхом співпраці з чинною Радою. Одразу після інавгурації він розпустив парламент. У свою чергу, Верховна Рада не підтримала запропоновану президентом нову схему парламентських виборів. Отже вибори проходитимуть по-старому. Нових людей пройде не багато, а ті, що потраплять в Раду, змушені будуть працювати за старими законами. І з часом, система змінить їх не на краще.

У той же день Зеленський зажадав, щоб усі міністри написали заяви про відставку. На думку експертів, це було неправильно, звинувачувати усіх міністрів у неробстві, оскільки в уряді існують різні відомства, які протягом цих трьох років показували різний результат, в тому числі й мали гарні досягення, і тому вони не заслуговували на таке ставлення Президента. В тому числі, цього не заслужив і сам Гройсман.

Однак прем’єр у той же день подав у відставку, надавши шанс Зеленському зайнятися формуванням нового уряду. І закликав зробити його це якнайшвидше. На роботу самого Кабміну це ніяким чином не вплине. Нинішній склад повноцінно працюватиме до призначення наступного. Як відповідальний державний діяч,Гройсман не залишить своїх обовязків, та й увесь уряд працюватиме в антикризовому режимі.

Натомість, відтепер стримування тарифів і боротьба з монополістом Нафтогазом, важкі перемовини з МВФ і недопущення дефолту — лягають на Зеленського…

Володимир ГРОЙСМАН:

  • Для мене участь у виборах — не просто бажання брати участь у виборах. Я маю чіткий погляд на те, що може зробити Україну і українців сильніше. І вважаю, що ці кроки повинні бути реалізовані.

Людмила Леонова, прес-секретар ГО «Українська стратегія» у Дніпропетровській області:

— За період прем’єрства Гройсмана розпочалася низка успішних реформ. Зокрема, децентралізація. Тепер гроші залишаються на місцях. Керівники громад одразу ж вкладають їх у проекти, які необхідні людям, що тут живуть. І не стоять з протягнутою рукою у столиці, як це було раніше.

Податкова, пенсійна, медична реформа та інші. Їх не можна зупиняти. Треба все продовжити та завершити. Звичайно, кожна людина хоче миттєвого покращення, але системні зміни швидко себе не проявляють. Потрібен час.

Важливо, що Володимир Гройсман зважено підходить до питання розвитку країни, не обіцяє золотих гір, а крок за кроком впроваджує поступові зміни. Не ховається від викликів, від незадоволення. Йде далі, щоб досягти підвищення якості життя, економічної незалежності.

При цьому він принципово відстоював інтереси українців перед вимогами МВФ та не допустив підвищення ціни на газ. А воно могло б бути  суттєвим. Зима видалася важкою і це було буквально питання виживання.

Оставить комментарий

Оставьте первый комментарий.

Читайте также