Ярош призвал Зеленского стать украинским националистом

Анатолий Пархоменко

Ярош призвал Зеленского стать украинским националистом

Командующий УДА Дмитрий Ярош призвал Президента Владимира Зеленского последовать идеологии украинского национализма и привел примеры евреев, который защищали Украину.

Об этом корреспондент «ДП» узнал на его странице в Facebook.

«Директор Служби зовнішньої розвідки Росіі С.Наришкін заявив,що президент В.Зеленський все більше «занурюється в ідеї українського націоналізму»… (Українська правда)

Боже, наповни ці слова змістом!

Боже, дай цій людині, яка стала президентом України, зрозуміти і втілювати ідеї українського націоналізму в життя… Боже, ти ж всемогутній.

У Проводі Організації Українських Націоналістів теж був єврей — патріот України — Лев Ребет.

Армія Західноукраїнської Народноі Республіки у своєму складі мала «Жидівський пробоєвий курінь» ( Єврейський штурмовий батальйон) переважна більшість особового складу якого, полягла в боротьбі за Україну. Вічна їм слава і пам’ять! Вони всі були українськими націоналістами…

Тисячі євреїв пішли на битву за Україну, під час Революції Гідності та Російсько-Української війни — Війни за Незалежність. Вони всі — наші Брати і, кожен з них, в якійсь мірі — український націоналіст.

Я горджусь тим, що є українським націоналістом, і що мою Українську Державу, разом зі мною, боронять євреї, росіяни, білоруси, грузини, чеченці та представники інших націй.

У цьому і є одна із сутностей українського націоналізму: «Свобода Народам! Свобода людині!»

Пане президенте, Володимире, випадково потрапивши на посаду Президента України, Ви ще маєте шанс увійти в історію, як перший єврей, який очолив Україну і став Українцем з великої літери…

Не втратьте цю можливість! Адже, інший шлях веде до прокляття, смерті та забуття…

P.S. У роковини Голокосту приношу свої співчуття єврейському народу і стверджую, що Антисемітизм такий же ниций і потворний як і Украінофобія.

Геть антилюдяні доктрини комунізму, націонал-соціалізму та московського імперіалізму!

Хай живе Українська Самостійна Соборна Держава! Український націоналіст Дмитро Ярош», — написал Ярош.

Смотрите также: Путин объявил Украине войну в открытую, — Портников

Присоединяйтесь также к Днепровской Панораме в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Читайте также