«Це не влада – це ліквідаційна комісія», - Максим Курячий про владу дилетантів та важливість місцевих виборів

«Будь-які дії влади за останні півтора роки — це нівелювання усіх державних інституцій, фактично руйнація держави, — прокоментував ідею Зеленського з опитуванням на виборчих дільницях кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради від «ЄС» Максим Курячий в ефірі 34 каналу.

Президентське опитування Максим Курячий назвав маніпуляцією та спробою вплинути на волевиявлення громадян. Він також зазначив, що такий формат спілкування з виборцями не передбачений ні Конституцією України, ні жодним українським законом. «Сімнадцять місяців президентства – достатній термін, щоб саме Зеленському, разом з його фракцією та урядом, відповідав на питання громадян, а не навпаки», — вважає кандидат.

grani1-1

Розкритикував представник «ЄС» і зміст президентських питань, назвавши це профанацією визначення громадської думки: «Мені складно уявити, як люди на своїх кухнях обговорюють, наприклад, питання вільних економічних зон. Це доволі специфічна тема, треба бути фахівцем, щоб в ній орієнтуватися». В цьому президентському питанні, яке стосується оподаткування, Максим Курячий, як юрист, вбачає ще одне порушення чинного законодавства, адже, згідно з 74-ю статтею Конституції України, питання податків, амністії, бюджету забороняється виносити на будь-які публічні обговорення.

grani2

«Це не влада – це ліквідаційна комісія, причому з ліквідації саме держави Україна, — наголошує Максим Курячий. — Тому сьогодні як ніколи важливо зміцнювати владу на місцях. І треба заставити монобільшість припинити гратися в політику та почати нарешті займатися державними справами». 

https://youtu.be/Ih031YBUxRQ

Читайте также: Архитектурный декор Днепра: как выглядят арки города (Фото)