«Навіть не мріяли про таку красу!», - дніпряни радіють оновленню зон відпочинку в їхніх мікрорайонах

 Мешканці Дніпра з задоволенням спостерігають, як їхні вулиці і двори стають краще та комфортніше. Як неодноразово наголошував мер Дніпра Борис Філатов, оновлення мікрорайонів і зон відпочинку, де живе найбільша кількість людей, є одним із пріоритетів. «Скільки живу тут, завжди засмучув зовнішній вигляд дворів — усе розбите, старе і жахливе.

Коли вже темно на вулиці, то й з дому виходити не хочеться. Тепер інша справа. Я радий, що чутиму під вікнами дитячий сміх, а не дзвін пляшок», — так описує зміни на проспекті Калнишевського місцевий мешканець Олександр. У його рідному дворі, біля будинків 12 і 24 нині завершили масштабну реконструкцію зони відпочинку. До цього ділянка десятиліттями захаращувалася, а місцеві жалілися: про повноцінні прогулянки біля свого дому вже стомилися й мріяти. 

«Ну а як, як тут можна було пройти? Ні з візочком, ні дитині на велосипеді не проїхати. Ходиш і думаєш: хоч би ноги не поламати. Тепер, нарешті, зробили як годиться. Мер допоміг. Філатов нас чує і завжди йде назустріч», — ділиться враженнями молода матуся Олена.  Після ремонту на майданчику відновили освітлення, встановили камери відеоспостереження.

Поставили зручні лавочки, дитячий майданчик, урни. На тротуарах вклали бетонні плити, а газони оснастили системою автоматичного поливу. Облаштовано також зону для паркування. «Тут тепер подобається всім. Філатов молодець.

Берегти лише треба, утім це вже наша справа», — наголошують місцеві.  Так, у наступні періоди місто продовжить опікуватися цим питанням — аби покращити життя містян. Зроблено багато. Але ще більше роботи - попереду. 

«У нас справді амбітні цілі. Разом з нашим мером Борисом Філатовим, разом із усією командою ми системно працюватимемо для того, що б люди — незалежно від того, живуть вони в центрі чи у спальних районах, із задоволенням поверталися до себе додому, могли спокійно гуляти тут із дітьми та батьками», — зазначив депутат міської ради Сергій Пустовий.