ПриватБанк - "Народний Бренд"

Саме про це свідчать результати онлайн-голосування у конкурсі “Народний Бренд”, що цьогоріч проводився вже увосьме на теренах Вінницької, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької областей. Водночас увосьме поспіль українці зробили свій вибір на користь ПриватБанку.

Відтак за результатами голосування ПриватБанк впевнено виборов першість у всіх чоирьох регіонах, де проходив конкурс. Адже найзручніша фінансова установа держави здобула втричі більше голосів за “срібних” та “бронзових” призерів конкурсу разом. У ПриватБанку вважають, що такий результат дійсно свідчить про всенародну довіру та визнання найвищої якості обслуговування клієнтів. Більше того, це підтвердив і авторитетний міжнародний журнал “The Banker”. Адже його редакція за підсумками 2016 року назвала ПриватБанк найкращим у державі. Безперечно, це перемога і усього колективу банку, позаяк без професіоналізму, фаховості та відданості улюбленій справі досягнення таких результатів було б неможливим. Саме тому це здобуток і кожного з працівників банку, а також найкраща і найоб’єктивніша оцінка роботи фінустанови.

Нагадаємо, 19 грудня 2016 року ПриватБанк перейшов у власність держави. Протягом наступних декількох днів його клієнти відчували певні обмеження у роботі. Однак наразі вони вже подолані. За словами нового Голови правління банку держави Олександра Шлапака, головними напрямками роботи правління банку стане, насамперед, підтримка і розвиток традиційних продуктів ПриватБанку. Другим напрямок роботи нової команди, враховуючи його державний статус, буде розвиток національної програми підтримки підприємництва “Країна – успішного бізнесу”.

"Запевняю наших клієнтів, що ви отримаєте найкращий сервіс, який тільки можуть надати в Україні. І ми будемо його підтримувати", - резюмував новий голова правління банку. Нагадаємо, заснований у 1992 році, ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у ІІІ кварталі 2016 року з ПриватБанком співпрацюють 51,4% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 42,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних двадцяти трьох банках разом взятих. А за підсумками 11 місяців 2016 року ПриватБанк залишається найбільшим платником податків серед банків та входить у ТОП-20 найбільших платників податків серед всіх українських компаній.